Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Shtëpi dhe familje | Makina dhe Vegla

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina dhe Vegla,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina dhe Vegla | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 17:39 Makina dhe Vegla , Gjakovë

Vegla pune 046111183

3 EUR

09 Mar 10:48 Makina dhe Vegla , Dardanë

Mjete per kopsht

1 EUR

01 Shk 21:31 Makina dhe Vegla , Drenas

Shiten danat urgjent

21 Jan 02:12 Makina dhe Vegla , Gjakovë

Wurth hitachi brus flex

7 EUR

24 Tet 01:05 Makina dhe Vegla , Rahovec

shes

07 Tet 11:08 Makina dhe Vegla , Rahovec

shes

06 Tet 10:26 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Auto larje urgjent

1 EUR Price Reduced

01 Tet 17:56 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Matorr tdruve

100 EUR

03 Sht 13:59 Makina dhe Vegla , Therandë

Shes Kantericen per abs dhe Sharren

4 900 EUR

10 Korr 12:36 Makina dhe Vegla , Kaçanik

Veggla autolarje

580 EUR

08 Qer 20:39 Makina dhe Vegla , Therandë

Shitet maqina per ngjitjen e ABS

2 400 EUR

02 Qer 23:32 Makina dhe Vegla , Gjakovë

Urgjent shitet

99 EUR

02 Qer 01:44 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Orbitrek elite

11 111 EUR

27 Pri 10:23 Makina dhe Vegla , Lipjan

Shiten urgjent Dritaret

300 EUR

21 Pri 01:21 Makina dhe Vegla , Pejë

Shitett urgjent

160 EUR

18 Shk 16:58 Makina dhe Vegla , Dardanë

Shiten urgjent

5 000 EUR

11 Shk 18:49 Makina dhe Vegla , Prizren

Aparat

25 Jan 06:43 Makina dhe Vegla , Prishtinë

shitje urgjent

140 EUR

04 Jan 11:17 Makina dhe Vegla , Lipjan

Shes Lift 2500KG

1 200 EUR

29 Dhj 09:45 Makina dhe Vegla , Prizren

SHITET GJENERATORI 63KW URGJENT

4 500 EUR

24 Dhj 12:51 Makina dhe Vegla , Gjilan

Gjenerator 75 kv

5 800 EUR

16 Dhj 20:11 Makina dhe Vegla , Burim

Urgjent Motorr sharr Husfarna org

180 EUR

26 Nën 11:46 Makina dhe Vegla , Drenas

Shiten paisjet

1 EUR

08 Tet 13:24 Makina dhe Vegla , Fushë Kosovë

Shiten urgjent

200 EUR

17 Sht 22:28 Makina dhe Vegla , Dragash

Dyer

04 Sht 16:31 Makina dhe Vegla , Pejë

Shitet urgjent

60 EUR

27 Gush 16:32 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Kalldaj me pelet

1 100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina dhe Vegla | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione