Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Vegla Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Vegla,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Vegla | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:22 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Sere

850 EUR

19 Maj 11:39 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shiten Gomat 7.50.20

18 Maj 23:45 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Maqina per myk vllag lageshti ����

1 EUR

17 Maj 10:44 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Hillt AEG

300 EUR

15 Maj 17:40 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Maqin per glet

15 Maj 17:40 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Burmashin bosch gjerman

10 Maj 21:09 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shitet kompresori

08 Maj 14:27 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shiten

04 Maj 02:36 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shitet plini per kuzhin

100 EUR

03 Maj 12:22 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Kalda "Burnit" me pellet 23kw

600 EUR

26 Pri 21:12 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shitet Mulliri

16 Pri 21:59 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shes Hilti Te92 i ardhur nga Gjermanija

250 EUR

16 Pri 21:54 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shes Qeshmen Antike per Kuzhine

120 EUR

11 Pri 19:55 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Kaldaj me Pelet

02 Pri 17:59 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shes veglat e punes te ardhura nga gjermania

31 Mar 16:15 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Karcher HD 1000 SE i

450 EUR

29 Mar 22:22 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shes mikserin e punes info 043886370

18 Mar 15:54 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Miele

60 EUR

16 Mar 21:02 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shiten mjetet Punes

130 EUR

12 Mar 20:18 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Sharr

12 Mar 20:08 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Sharr

27 Shk 22:17 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Aparat Saldimi

80 EUR

20 Shk 11:11 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shitet Papuqja

19 Shk 15:39 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Tokheim 2017

1 EUR

18 Shk 20:30 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Makina e ullukit

7 500 EUR

17 Shk 12:09 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Makin e ullukit

16 Shk 16:22 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Makin e ullukit

7 500 EUR

16 Shk 14:41 Makina dhe Vegla , Skenderaj

shitet

400 EUR

25 Jan 02:02 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Krompesor ajri

22 Jan 13:01 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Aparat saldimi

570 EUR

01 Jan 16:59 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Agregat 3 KVA

29 Nën 16:20 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Motorr i ujit

230 EUR

27 Nën 20:52 Makina dhe Vegla , Skenderaj

STIHL

3 000 EUR

24 Nën 23:27 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Fshise per gjethe

60 EUR

21 Nën 13:59 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shes ramin

550 EUR

18 Nën 09:21 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Makina industriale per ngjyrosje te ndertesave

1 EUR

17 Nën 16:47 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Gjenerator ne gjendje te mir pune

1 EUR

13 Nën 23:43 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Autolarje

50 EUR

22 Tet 12:07 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Brus

20 Tet 22:52 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Gjenerator Agregat 80 kw

11 000 EUR

27 Sht 23:20 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shes 1kauq I mir I rutun

40 EUR

27 Sht 00:15 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Pompe e ujit����

26 Sht 21:28 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Cerkullar

26 Sht 00:48 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Makin per prerjen e barit

22 Sht 22:50 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shitet autolarja

150 EUR

11 Sht 23:49 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shiten grobujat

550 EUR

11 Sht 20:16 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Shitet autolarja

450 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Vegla | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione