Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Vegla Të gjitha në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Vegla,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Vegla | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:43 Makina dhe Vegla , Viti

Karcher HDS 790CS

500 EUR

28 Maj 16:11 Makina dhe Vegla , Viti

Traktor per kositjen e barit

2 300 EUR

25 Maj 00:16 Makina dhe Vegla , Viti

Shitet

40 EUR

23 Maj 04:35 Makina dhe Vegla , Viti

Traktor per kositjen e barit

2 000 EUR

20 Maj 02:30 Makina dhe Vegla , Viti

Maqin e barit

80 EUR

14 Maj 16:17 Makina dhe Vegla , Viti

Maqine per polir

35 EUR

08 Maj 10:52 Makina dhe Vegla , Viti

Vegel pune

350 EUR

21 Pri 23:19 Makina dhe Vegla , Viti

Traktor per kositjen e barit

2 200 EUR

02 Pri 14:55 Makina dhe Vegla , Viti

Casher (kasher) nga zvicrra

150 EUR

02 Pri 14:48 Makina dhe Vegla , Viti

Traktor per kositjen e barit

2 450 EUR

01 Pri 15:12 Makina dhe Vegla , Viti

vegla pune

123 EUR

02 Mar 11:18 Makina dhe Vegla , Viti

Shitet cerkullari

60 EUR

02 Mar 11:17 Makina dhe Vegla , Viti

Shitet maqina e barit

02 Mar 11:15 Makina dhe Vegla , Viti

Shitet maqina

1 EUR

02 Mar 11:13 Makina dhe Vegla , Viti

Shitet makina e pllakav

35 EUR

02 Mar 11:11 Makina dhe Vegla , Viti

Shiten sajllet

40 EUR

02 Mar 11:11 Makina dhe Vegla , Viti

Shitet elektromotori me reduktor

1 EUR Price Reduced

02 Mar 11:08 Makina dhe Vegla , Viti

Shitet amortizeri per lokal

1 EUR Price Reduced

02 Mar 11:07 Makina dhe Vegla , Viti

Shitet ventilatori

1 EUR Price Reduced

02 Mar 11:06 Makina dhe Vegla , Viti

Shitet rripi

30 EUR

18 Shk 13:19 Makina dhe Vegla , Viti

Shitet motosharra

13 Shk 09:50 Makina dhe Vegla , Viti

KARCHER PROFESIONAL

175 EUR

26 Jan 14:25 Makina dhe Vegla , Viti

Kompresori dhe boca 50l

135 EUR

17 Jan 23:57 Makina dhe Vegla , Viti

Mengele

100 EUR

17 Jan 23:56 Makina dhe Vegla , Viti

Mengele

100 EUR

23 Dhj 18:46 Makina dhe Vegla , Viti

KARCHER

249 EUR

21 Dhj 22:00 Makina dhe Vegla , Viti

Vegla pune

19 Dhj 00:08 Makina dhe Vegla , Viti

Ajfon 7

70 EUR

19 Nën 01:32 Makina dhe Vegla , Viti

Maqin per rroje

80 EUR

02 Nën 00:58 Makina dhe Vegla , Viti

shiten

19 Tet 12:51 Makina dhe Vegla , Viti

Drita leg

385 EUR

18 Tet 23:50 Makina dhe Vegla , Viti

Shitet Kiper

1 EUR

11 Tet 00:53 Makina dhe Vegla , Viti

Drobung zvicrran

1 EUR

06 Tet 18:11 Makina dhe Vegla , Viti

Ngarkus per pleh dhe zall

02 Tet 23:20 Makina dhe Vegla , Viti

Koshë per kallamoq

1 EUR

01 Tet 12:59 Makina dhe Vegla , Viti

tig ac dc argon boca

390 EUR

22 Sht 11:29 Makina dhe Vegla , Viti

Strug/Frez/cerkullar

500 EUR

22 Sht 11:29 Makina dhe Vegla , Viti

Stihl 048 AV

400 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Vegla | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione