Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Antikë dhe art në shitje - MerrJep Shpallje

Gjëra antike dhe arti në shitje. Gjeni dekorime dhe gjëra antike me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju.


Kërkoni shpallje për furrë për pica, piktura të ndryshme, dekore shtëpiake, artikuj relike, goblen, makinë shkrimi, vazo nga druri, makinë antike për qepje dhe dekorime tjera antike në mesin e qindra shpalljeve për piktura dhe gjëra antike në gjithë Kosovën.

27 Sht 23:20 Antikë dhe Art , Drenas

Pikturë me Ujk

50 EUR

15 Jan 03:20 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Orë muri

59 EUR

09 Jan 07:15 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Orë muri

55 EUR

10 Maj 09:10 Antikë dhe Art , Prishtinë

Pikture druri moderne

28 EUR

09 Maj 21:17 Antikë dhe Art , Prishtinë

Pikture druri moderne

28 EUR

16 Dhj 09:00 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Panorame

25 EUR

16 Dhj 09:00 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Panorame

25 EUR

15 Qer 22:53 Antikë dhe Art , Ferizaj

Foto/Pikturë për Shtëpinë tuaj

30 EUR

30 Qer 17:32 Antikë dhe Art , Therandë

Star kamina

1 EUR

30 Qer 15:07 Antikë dhe Art , Therandë

star kamina

1 EUR

30 Qer 15:03 Antikë dhe Art , Therandë

kamina edhe gur dekorativ

1 EUR

19 Shk 11:40 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

55 EUR

16 Shk 11:10 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

50 EUR

13 Shk 11:35 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

35 EUR

01 Shk 14:09 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

30 EUR

28 Nën 20:04 Antikë dhe Art , Viti

Kamina per nxemje qendrore

1 900 EUR

28 Sht 11:58 Antikë dhe Art , Deçan

SsHKALL NGA DRURI

09 Jan 16:08 Antikë dhe Art , Deçan

Shkall nga druri

15 Korr 22:03 Antikë dhe Art , Prishtinë

Graniti Dekor

15 Korr 22:03 Antikë dhe Art , Ferizaj

Graniti Dekor

15 Korr 22:03 Antikë dhe Art , Prizren

Graniti Dekor

05 Shk 20:33 Antikë dhe Art , Gjilan

Tavolin antike

1 200 EUR

10 Tet 09:09 Antikë dhe Art , Prizren

Tenda

10 Tet 09:09 Antikë dhe Art , Prishtinë

Tenda

10 Tet 09:08 Antikë dhe Art , Mitrovicë

tenda

10 Tet 09:07 Antikë dhe Art , Gjilan

Tenda

10 Tet 09:06 Antikë dhe Art , Gjakovë

tend

10 Tet 09:05 Antikë dhe Art , Ferizaj

Tenda

Jeni adhurues i pikturave dhe gjërave antike? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të blini pjesë dekorimi dhe gjëra të ndryshme antike në një vend. Kërko për dekorime nga më të ndryshmet me çmimet më të volitshme në treg.


Gjeni dekorimet antike të preferuara shpejt dhe lehtë në MerrJep.com duke përdorur filtrat për kërkim dhe blej dekorimin ideal antik që i përshtatet shtëpisë, lokalit apo marketit tuaj.


Dekorime dhe pjesë të ndryshme antike në shitje


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjeni furrë për pica, piktura të ndryshme, dekore shtëpiake, artikuj relike, goblen dhe dekorime tjera antike nga druri dhe lloje të tjera në MerrJep.com.


Bli dhe shit gjëra antike dhe artistike në MerrJep.com


Kërkoni shpallje për gjëra antike të reja dhe të përdorura në MerrJep.com. Gjeno ofertat më të mira për piktura të ndryshme, dekore shtëpiake, artikuj relike, goblen, rafte antike dhe dekorime tjera antike me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Nëse posedoni gjëra antike të reja dhe të përdorura eja dhe shiti ato në MerrJep.com. Shit shpejt dhe lehtë duke regjistruar shpallje falas për gjërat antike që dëshironi të shisni duke ngarkuar gjithashtu edhe fotografi në mënyrë që blerësit potencial t'i transmetohet gjendja reale e dekorimeve.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione