Antikë dhe art në shitje - MerrJep Shpallje

Gjëra antike dhe arti në shitje. Gjej dekorime dhe gjëra antike me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Kërko shpallje për furrë për pica, piktura të ndryshme, dekore shtëpiake, artikuj relike, goblen, makinë shkrimi, vazo nga druri, makin antike për qepje dhe dekorime tjera antike në mesin e qindra shpalljeve për piktura dhe gjëra antike në gjithë Kosovën.

11 Gush 22:30 ,

Gjëra dekorative

50 EUR

02 Gush 16:31 ,

Shiten

500 EUR

14 Qer 22:26 ,

Koshi

27 Maj 15:23 ,

Dyrē

120 EUR

12 Maj 10:17 ,

Bure Vere

350 EUR

04 Pri 08:55 ,

Qylym Antik

150 EUR

Jeni adhurues i pikturave dhe gjërave antike? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të bleni pjesë dekoruese dhe gjëra të ndryshme antike në një vend. Kërko për dekorime nga më të ndryshmet me çmimet më të volitshme në treg. Gjej dekorimet antike të preferuara shpejt dhe lehtë në MerrJep.com duke përdorur filtrat për kërkim dhe blej dekorimin ideal antik që i përshtatet shtëpisë, lokalit apo marketit tuaj.

Dekorime dhe pjesë të ndryshme antike në shitje

Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj. Gjej furrë për pica, piktura të ndryshme, dekore shtëpiake, artikuj relike, goblen dhe dekorime tjera antike nga druri dhe lloje të tjera në MerrJep.com.

Blej dhe shit gjëra antike dhe artistike në MerrJep.com

Kërko shpallje për gjëra antike të reja dhe të përdorura në MerrJep.com. Gjej ofertat më të mira për piktura të ndryshme, dekore shtëpiake, artikuj relike, goblen, rafte antike dhe dekorime tjera antike me çmime të volitshme në MerrJep.com.

Nëse posedoni gjëra antike të reja dhe të përdorura eja dhe shiti ato në MerrJep.com. Shit shpejt dhe lehtë duke regjistruar shpallje falas për gjërat antike që dëshironi të shisni duke ngarkuar gjithashtu edhe fotografi në mënyrë që blerësit potencial t'i transmetohet gjendja reale e dekorimeve.

 
Në fillim