Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lule dhe bimë të llojeve të ndryshme në shitje

Lule dhe bimë të ndryshme në shitje. Gjeni modele të ndryshme të luleve dhe bimëve në MerrJep.com.


Kërkoni shpallje për lule dhe bimë dhe gjej lloje të ndryshme të luleve si lule të jetës, lule fikus, lule shelne, lule ibiskus, lule aloevera pisha, mbajtëse për lule dhe shume lule apo bimë tjera dhe blej atë që ju preferoni për shtëpinë, banesën, lokalin apo oborrin tuaj.

15 Maj 19:33 ,

Lule Fokus

130 EUR

15 Maj 10:52 ,

Lule

5 EUR

02 Maj 18:38 ,

Lule 2.5 metra

120 EUR Price Reduced

29 Pri 22:58 ,

Aloe Vera

5 EUR

09 Pri 23:24 ,

Lule Fokus

50 EUR

21 Mar 21:57 ,

Shes Lulet

50 EUR

Zbukurojeni ambientin e shtëpisë, banesës apo lokalit tuaj me lule të llojeve të ndryshme që mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Shfrytëzoni mundësinë e përzgjedhjes së luleve tuaja të preferuara nga komoditeti i shtëpisë tuaj dhe zgjedhni atë që i përshtatet më së shumti ambientit tuaj shtëpiak.


Përzgjedhje e madhe e luleve dhe bimëve në MerrJep.com


Lulet janë ato që i japin gjallëri ambientit tuaj shtëpiak. Shfrytëzojeni mundësinë dhe zgjedhni lulen tuaj të preferuar në mesin e qindra shpalljeve për lule në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për lule dhe bimë dhe gjej lule të llojeve të ndryshme duke filluar nga lulja e jetës, lule fikus, lule shelne, lule ibiskus, lule aloevera dhe shumë lloje tjera të luleve për të cilat shtëpia, banesa apo lokali juaj ka nevojë.


Bli dhe shit lule dhe bimë në MerrJep.com


A jeni duke kërkuar t'i shtoni gjallëri ambientit tuaj me lulet më të bukura të llojeve të ndryshme?


Kërkoni shpallje për lule dhe bimë në MerrJep.com. Gjeni ofertat më të mira të luleve dhe bimëve të ndryshme si lule të jetës, lule fikus, lule shelne, lule ibiskus, lule aloevera pisha, mbajtëse për lule dhe lloje tjera të luleve dhe bimëve me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Si të shisni lule apo bimë online?


Lulet nuk janë kurrë të tepërta në shtëpi, por nëse posedoni një numër të madh të luleve të njëjta apo keni një lulishte përdorni platformën MerrJep.com për të shitur online lule apo bimë në gjithë Kosovën.


Shisni shpejt dhe lehtë duke regjistruar shpallje falas për lulet apo bimët që dëshironi të shisni dhe listoni të gjitha informacionet e nevojshme dhe përshkrimin e saktë të tyre.


Sigurohuni që të ngarkoni fotografi kualitative të luleve apo bimëve në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të tyre tek blerësit potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione