Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Malishevë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Maj 17:45 Mobilje për kuzhinë , Malishevë

Guri kuzhines

180 EUR

28 Maj 15:52 Të tjera , Malishevë

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

28 Maj 15:50 Të tjera , Malishevë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

28 Maj 15:46 Të tjera , Malishevë

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

18 Maj 11:02 Inventar për banjo , Malishevë

Ofrojm Toalet/WC me Qera

1 EUR

15 Maj 17:28 Mobilje salloni , Malishevë

Mobilje

15 Maj 14:35 Tryeza dhe Karrige , Malishevë

Tavolinë

20 EUR

11 Maj 17:03 Të tjera , Malishevë

Dera e blinduar

250 EUR Price Reduced

07 Maj 09:57 Të tjera , Malishevë

Frigorifer

500 EUR

18 Pri 18:26 Mobilje salloni , Malishevë

Tavolina Salloni

250 EUR

01 Pri 10:00 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Malishevë

049638616

110 EUR

01 Pri 09:52 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Malishevë

049638616

115 EUR

20 Mar 00:07 Të tjera , Malishevë

Me kompenzim

1 EUR

03 Mar 12:10 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Malishevë

Dyer 049638616

110 EUR

26 Shk 22:01 Mobilje salloni , Malishevë

Shiten Mobiljet

11 Shk 14:47 Të tjera , Malishevë

tenda me qera

06 Shk 10:17 Mobilje për kuzhinë , Malishevë

Kuzhin

19 EUR Price Reduced

17 Jan 11:21 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Malishevë

049638616

125 EUR

14 Jan 18:59 Mobilje salloni , Malishevë

Shes kauqat

250 EUR

14 Jan 17:27 Të tjera , Malishevë

Rafta

500 EUR

14 Jan 10:00 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Malishevë

049638616

120 EUR

12 Jan 12:57 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Malishevë

049638616

120 EUR

11 Jan 01:36 Të tjera , Malishevë

Kamin elektrik

380 EUR

09 Jan 18:15 Rafte të ndryshme , Malishevë

Inventar

1 EUR

05 Jan 00:05 Mobilje për kuzhinë , Malishevë

Kuzhina

550 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione