Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje salloni Në shitje (Shitet, Shes) në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Sht 21:29 Mobilje salloni , Gjakovë

Shiten mobiljet

23 Sht 17:27 Mobilje salloni , Gjakovë

Shiten kauqat komplet

250 EUR

23 Sht 15:06 Mobilje salloni , Gjakovë

Shiten dy komplete te mobiljeve

1 000 EUR

22 Sht 10:30 Mobilje salloni , Gjakovë

Mobile

700 EUR

21 Sht 15:00 Mobilje salloni , Gjakovë

Mobile

700 EUR

19 Sht 13:16 Mobilje salloni , Gjakovë

Kauqa

300 EUR

19 Sht 13:14 Mobilje salloni , Gjakovë

Kauqa

300 EUR

17 Sht 17:48 Mobilje salloni , Gjakovë

Tavolinat

50 EUR Price Reduced

17 Sht 17:47 Mobilje salloni , Gjakovë

Kauq

75 EUR Price Reduced

17 Sht 12:55 Mobilje salloni , Gjakovë

Sfungjera dhe jastiqe

3 EUR Price Reduced

16 Sht 13:29 Mobilje salloni , Gjakovë

Shes tv,tepih dhe një staze

16 Sht 12:23 Mobilje salloni , Gjakovë

Rregall salloni

200 EUR

15 Sht 17:18 Mobilje salloni , Gjakovë

Shitet Paradhoma

110 EUR

15 Sht 11:42 Mobilje salloni , Gjakovë

Shitet komoda

14 Sht 22:24 Mobilje salloni , Gjakovë

Mobilje salloni ( PA FOTELE)

100 EUR

14 Sht 13:38 Mobilje salloni , Gjakovë

Shiten kauqat

650 EUR

12 Sht 12:52 Mobilje salloni , Gjakovë

Shiten kauqat + tepihu

350 EUR

11 Sht 23:56 Mobilje salloni , Gjakovë

Mobilje

08 Sht 14:31 Mobilje salloni , Gjakovë

Shiten mobilet per sallon 3-2-1-1

220 EUR

08 Sht 11:22 Mobilje salloni , Gjakovë

Shiten Kauqat

150 EUR

07 Sht 13:15 Mobilje salloni , Gjakovë

Mobilje

05 Sht 23:10 Mobilje salloni , Gjakovë

Mir lir

50 EUR

01 Sht 01:20 Mobilje salloni , Gjakovë

Gilinderat

29 Gush 22:08 Mobilje salloni , Gjakovë

Komode per tv

100 EUR

29 Gush 14:36 Mobilje salloni , Gjakovë

Barber

100 EUR

22 Gush 20:39 Mobilje salloni , Gjakovë

Shitet 200€

200 EUR

22 Gush 12:15 Mobilje salloni , Gjakovë

Kauqa per sallon

150 EUR

18 Gush 12:58 Mobilje salloni , Gjakovë

Kauqa per sallon

170 EUR

18 Gush 10:55 Mobilje salloni , Gjakovë

Shitete Granitura 3+2+1+1

250 EUR

18 Gush 04:04 Mobilje salloni , Gjakovë

Orendi shtepiake

150 EUR

18 Gush 04:04 Mobilje salloni , Gjakovë

Orendi shtepiake

150 EUR

18 Gush 04:02 Mobilje salloni , Gjakovë

Tavolline Buke

600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione