Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje salloni Në shitje (Shitet, Shes) në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:47 Mobilje salloni , Prizren

Tavolin per Sallon

149 EUR

Dje 14:37 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa 3-3-2-1-1

200 EUR

Dje 13:07 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa 3-3-2-1-1

200 EUR

Dje 10:53 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa 3-3-2-1-1

200 EUR

Dje 07:53 Mobilje salloni , Prizren

Mobilje per sallon

270 EUR

26 Sht 16:20 Mobilje salloni , Prizren

Mobilje salloni 3+2+1 1 1 1

400 EUR Price Reduced

26 Sht 14:51 Mobilje salloni , Prizren

Shankerica shume te mira

150 EUR

26 Sht 12:51 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa 3-3-2-1-1

200 EUR

26 Sht 12:49 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa 3-2-2-1-1

200 EUR

26 Sht 06:22 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa 3-3-2-1-1

200 EUR

26 Sht 05:37 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa 3-3-2-1-1

200 EUR

26 Sht 04:47 Mobilje salloni , Prizren

Mobilje salloni

100 EUR

26 Sht 04:44 Mobilje salloni , Prizren

Shiten kauqat 3-3-2 ne gjendje shume te mire

399 EUR

25 Sht 13:33 Mobilje salloni , Prizren

Orman

349 EUR Price Reduced

25 Sht 12:19 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa 3-3-2-1-1

200 EUR

24 Sht 22:13 Mobilje salloni , Prizren

2 Kauqa

300 EUR Price Reduced

24 Sht 21:28 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa 3-3-2-1-1

200 EUR

24 Sht 20:44 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa

200 EUR

24 Sht 20:39 Mobilje salloni , Prizren

Kauq tresh

90 EUR Price Reduced

23 Sht 19:03 Mobilje salloni , Prizren

Shitet

250 EUR

23 Sht 16:53 Mobilje salloni , Prizren

Tavolina mermeri 049/895-890

90 EUR

23 Sht 16:15 Mobilje salloni , Prizren

Tavolina mermeri

90 EUR

22 Sht 10:30 Mobilje salloni , Prizren

Mobilje per dhome te dites

250 EUR

21 Sht 18:42 Mobilje salloni , Prizren

Shiten kauqa

1 200 EUR

21 Sht 15:44 Mobilje salloni , Prizren

Mobilje per sallon

250 EUR

21 Sht 11:21 Mobilje salloni , Prizren

Shiten kauqa

1 200 EUR

21 Sht 06:56 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa

19 Sht 13:16 Mobilje salloni , Prizren

mobile

170 EUR

18 Sht 23:39 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa 3-3-2-1-1

300 EUR

18 Sht 22:52 Mobilje salloni , Prizren

Mobile

200 EUR

18 Sht 07:45 Mobilje salloni , Prizren

Mobilje saloni

400 EUR

16 Sht 22:42 Mobilje salloni , Prizren

Komode per TV

50 EUR

16 Sht 12:53 Mobilje salloni , Prizren

Mobile

200 EUR

15 Sht 22:50 Mobilje salloni , Prizren

kauqat per sallon

350 EUR

15 Sht 19:10 Mobilje salloni , Prizren

Shiten mobiljet 3-2-1 cmimi 100€

100 EUR

14 Sht 19:18 Mobilje salloni , Prizren

Kreveta

110 EUR

12 Sht 23:00 Mobilje salloni , Prizren

Mobilje per sallon

309 EUR

11 Sht 23:58 Mobilje salloni , Prizren

mobilje kauqa per sallon

400 EUR

11 Sht 23:06 Mobilje salloni , Prizren

Kauqa (set) 3-2-1-1

100 EUR Price Reduced

11 Sht 17:46 Mobilje salloni , Prizren

mobilje kauqa per sallon

400 EUR

08 Sht 22:51 Mobilje salloni , Prizren

Garnitura

200 EUR

07 Sht 09:38 Mobilje salloni , Prizren

Komode per TV

50 EUR

05 Sht 08:42 Mobilje salloni , Prizren

Shtet kamina dhe komodina

390 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione