Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje të reja dhe të përdorura në shitje

Mobilje të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej lloje të ndryshme të mobiljeve për sallon si fotele, komode për televizor, mobile për sallon, kauq,tavolinë, komodinë dhe mobilje tjera për enterier me ofertat më të volitshme në treg. Filtro shpalljet në bazë të mobiljeve që kërkoni dhe gjeni mobiljet që kërkoni shpejt dhe lehtë në MerrJep.com.

19 Sht 13:14 Mobilje salloni , Gjakovë

Kauqa

300 EUR

12 Sht 11:30 Mobilje salloni , Pejë

Kauqa

140 EUR

12 Sht 11:27 Mobilje salloni , Mitrovicë

Kauqa

140 EUR

Mobilje salloni të reja dhe të përdorura nga të gjitha llojet e mobiljeve në MerrJep.com. Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni mobilje për dhomë dite nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të ndërruar mobiljet dhe eterierin e shtëpisë suaj me çmimet më të volitshme në treg.


Blej dhe shit mobilje për dhomë dite në MerrJep.com


Kërko shpallje për mobilje salloni të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më tëmira për mobilje salloni nga modele dhe lloje të ndryshme për shtëpinë tuaj. Gjej fotele, komode për televizor, mobile për sallon, kauq,tavolinë, komodinë dhe llojet të tjera të mobiljeve në MerrJep.com.


Keni mobilje salloni për të shitur? Nëse po, MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për mobiljet që do të shisni dhe vendosni shpalljen tuaj në mesin e 24.360 shpalljeve për mobilje salloni dhe pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione