Kauqa - Gjeni modele të ndryshme të kauqave në MerrJep

Jeni duke kërkuar shpallje për kauqa në shitje? Ju jeni në vendin e duhur!Shikoni një listë me shumë zgjedhje të kauqave të lëkurës, plish apo materiale tjera të ngjajshme të seteve 3+1, 3+2+1, 3+2+1+1, 3+3+1 si dhe sete tjera të përshtatshme për dhoma dite me çmimet më të volitshme në treg.

Sot 12:43 ,

kauqa

450 EUR Price Reduced

Sot 12:04 ,

Shes kauqa

130 EUR

Dje 23:13 ,

Kuqa Simpo

135 EUR

Dje 23:08 ,

Kauqa

500 EUR

10 Qer 09:10 ,

Shiten kauqat

50 EUR

09 Qer 23:44 ,

Kauqa per sallon

350 EUR Price Reduced

08 Qer 23:05 ,

kauq

187 EUR

08 Qer 12:48 ,

Shiten

200 EUR

07 Qer 13:37 ,

Kauqa simpo

135 EUR

06 Qer 23:02 ,

Kauqa sàlloni

199 EUR

Kur kauqat në shtëpinë tuaj kanë nevojë të zëvendësohen, është koha të drejtoheni në dyqan. Por prisni! MerrJep ua bënë punën më të lehtë. Në këtë kategori ju mund të gjeni kauqa të ri apo të përdorur të seteve të ndryshme me ofertat më të mira pa pasur nevojë të shkoni në dyqan.


Kauqa në shitje


Zgjedhja e kauqave të ri për shtëpinë tuaj është një proces emocionues. Nuk është një vendim që duhet të merret lehtë, kështu që nëse kjo është hera juaj e parë që përzgjidhni, keni ardhur në vendin e duhur.


Në faqen tonë, ne ofrojmë fleksibilitetin maksimal në zgjedhjen e kauqave. Thjesht zgjidhni modelin, setin, stilin dhe materialin për kauqa ideal që i përshtaten arkitekturës së shtëpisë tuaj! Ju mund të filtroni sipas llojeve të modelit, setit, madje edhe çmimit.Ku mund të gjeni kauqa me çmime të volitshme?


MerrJep është platforma e duhur nëse vendosni të bleni kauqa nën buxhet. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar kauqa të ri apo të përdorur, ju do t’i gjeni të gjitha këtu.


Mobiljet tona postohen direkt nga pronarë të mobiljeve apo njerëz të cilët provojnë t’i shesin kauqat që nuk ju duhen më. Duke zgjedhur mobiljet e përdorura mbi ato të reja, ju do të kurseni para dhe do të merrni atë çfarë ju duhet, direkt nga pronari i tyre.


Kauqa të përdorur


Mobiljet e përdorura janë mënyra më e përballueshme dhe e besueshme për të mobiluar shtëpinë tuaj.


Blerja e kauqave të përdorur në MerrJep.com mund të jetë e përballueshme dhe efikase. Në këtë kategori ju mund të gjeni kauqa të përdorur për çdo kënd të shtëpisë suaj.


Gjeni sete të llojeve të ndryshme duke filluar nga 3+1, 3+2+1, 3+2+1+1, 3+3+1 apo sete më të vogla për të gjithë ju që keni më pak hapësirë në shtëpitë tuaja.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione