Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje të reja dhe të përdorura në shitje

Eksploroni gamën tonë të gjerë të mobiljeve për të gjitha llojet e dhomave të shtëpisë. Gjeni dhoma dite, dhoma gjumi, dhoma për fëmijë, kuzhina, dekorime, dyer, dritare dhe paisje tjera dekoruese për enterier të shtëpisë suaj.


Shikoni shpalljet dhe gjeni atë që të duhet duke filtruar kërkimin në bazë të kategorisë për të parë shpalljet në kategorinë përkatëse.

19 Maj 09:33
Linku:
Mobilje salloni , Ferizaj

Shitet seti 3+2+1+1

27 Maj 14:29
Linku:
Mobilje për kuzhinë , Prishtinë

Mobilje ne shitje

100 EUR


Sot 01:44 Tryeza dhe Karrige , Gjilan

Tavoline buke me 5 karrige

90 EUR Price Reduced

Sot 01:32 Mobilje salloni , Drenas

Shitet komoda

40 EUR

Sot 01:07 Të tjera , Prishtinë

Shtrat per femije

90 EUR Price Reduced

Online
Sot 00:32 Të tjera , Fushë Kosovë

Drita solare per oborr

6 EUR

Online
Sot 00:24 Mobilje salloni , Pejë

Shiten mobiljet veçmas ose komplet

Sot 00:10 Qilimë dhe Perde , Prishtinë

Tapet

60 EUR

Po kërkoni mobilje për shtëpinë tuaj të re? Apo dëshironi të rimodeloni enterierin e shtëpisë tuaj? Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni mobilje për shtëpi nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të renovuar apo mobiluar shtëpinë me çmimet më të volitshme në treg.


Përzgjedhje e madhe e mobiljeve në MerrJep.com


Gjej të gjitha llojet e mobiljeve të reja dhe të përdorura në MerrJep.com. Kërko shpallje për dhoma gjumi, dhoma të ditës, kuzhina, inventar për banjo dhe mobilje tjera dhe gjej atë çfarë të duhet.


Për të gjetur më lehtë mobiljet që ju po kërkoni përdorni filtrat për kërkim në bazë të kategorisë në të cilën gjenden mobileritë të cilat ju kërkoni.


Blej dhe shit mobilje në gjithë Kosovën


Kërko shpallje për mobilje të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për shtëpinë tuaj si dhoma gjumi, kuzhina, dhoma të ditës, interier për banjo në MerrJep.com. Shikoni shpalljet për mobilje me ofertat më të volitshme në treg.


Nëse keni mobilje të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për mobiljet që doni të shisni dhe vendosni shpalljen tuaj në mesin e 67.514 shpalljeve për të gjitha llojet e paisjeve për enterier dhe pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione