Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Maj 14:29
Linku:
Mobilje për kuzhinë , Prishtinë

Mobilje ne shitje

100 EUR


Sot 21:31 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Prishtinë

Komode per TV

25 EUR Price Reduced

Sot 21:29 Lule dhe bimë , Prishtinë

Vazne

Sot 21:24 Qilimë dhe Perde , Prishtinë

ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM +38344171866

36 EUR

Sot 20:32 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Prishtinë

der metali

Sot 20:09 Mobilje për kuzhinë , Prishtinë

shiten komplet mobiljet

1 EUR

Sot 19:47 Mobilje salloni , Prishtinë

Mobile ne shitje

1 500 EUR

Sot 19:33 Të tjera , Prishtinë

Perde

6 EUR

Sot 19:19 Lule dhe bimë , Prishtinë

Lule- Sushice Komuna e Gracanices

67 EUR Price Reduced

Sot 19:17 Mobilje salloni , Prishtinë

Tavoline Tavolin

21 EUR

Sot 19:17 Rafte të ndryshme , Prishtinë

Rafta Ormana

164 EUR

Sot 18:52 Mobilje për kuzhinë , Prishtinë

Shitet kuznina

400 EUR

Sot 18:47 Mobilje për dhoma gjumi , Prishtinë

DYSHEK F150 GOLD JYSK

380 EUR Price Reduced

Sot 18:43 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Karrige per ballkon

65 EUR Price Reduced

Sot 18:19 Mobilje për dhoma gjumi , Prishtinë

Dhome per femije

230 EUR

Sot 18:16 Mobilje për dhoma gjumi , Prishtinë

Dhome per femije

230 EUR

Sot 18:13 Mobilje salloni , Prishtinë

Komoda per Tv

200 EUR

Sot 18:13 Antikë dhe Art , Prishtinë

Shitet komoda e drurit

Sot 18:09 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Prishtinë

Karrika per zyre

Sot 18:08 Të tjera , Prishtinë

Inventar per piceri

Sot 18:06 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Prishtinë

Karrika per zyre

Sot 18:04 Mobilje salloni , Prishtinë

kend sofa kand kauq divan G

220 EUR

Sot 18:02 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Prishtinë

Karrika per zyre

Sot 17:52 Mobilje për dhoma gjumi , Prishtinë

Shitet dhoma

200 EUR

Sot 17:15 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Prishtinë

DER AUTOMATIKE

Sot 17:13 Mobilje salloni , Prishtinë

Dy tresha lekur

150 EUR Price Reduced

Sot 16:56 Të tjera , Prishtinë

Shtrat per femije

90 EUR Price Reduced

Online
Sot 16:51 Antikë dhe Art , Prishtinë

Shiten tavolinat antike

Sot 14:18 Mobilje salloni , Prishtinë

Mobilje me super qmim

135 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione