Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhome fjetje | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dhome fjetje,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dhome fjetje Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Shk 13:21 Mobilje salloni , Prishtinë

Shitet këndi me fotele

360 EUR Price Reduced

12 Shk 15:32 Mobilje salloni , Prishtinë

Shiten kauqat!

190 EUR

26 Jan 21:01 Mobilje salloni , Gjakovë

Kauqa per dhome

350 EUR

16 Jan 09:09 Mobilje salloni , Prizren

Shes Kauqë per dhome

250 EUR

09 Jan 15:52 Mobilje salloni , Prishtinë

Kauq per dhome

60 EUR

16 Dhj 12:51 Mobilje salloni , Prishtinë

Kauq

50 EUR

27 Nën 19:13 Mobilje salloni , Gjakovë

Kauq dhe tavolin dite

140 EUR

21 Nën 16:05 Mobilje salloni , Gjakovë

Kauq

120 EUR

05 Sht 23:51 Mobilje salloni , Prishtinë

Kauq i perdorur

90 EUR Price Reduced

21 Gush 21:36 Qilimë dhe Perde , Prishtinë

Tepih treshe per dhome fjetje

40 EUR Price Reduced

21 Korr 13:39 Mobilje salloni , Prishtinë

Garniture per dhome dite

450 EUR

12 Korr 15:28 Mobilje salloni , Prishtinë

Shitet seti 3 2 1

185 EUR

30 Qer 18:49 Mobilje salloni , Prishtinë

Mobile

300 EUR

07 Qer 16:06 Mobilje salloni , Prishtinë

Divana

350 EUR Price Reduced

04 Qer 01:21 Mobilje salloni , Prizren

Aaaa

300 EUR

12 Maj 21:33 Mobilje për kuzhinë , Ferizaj

Shiten

1 EUR

05 Pri 23:10 Qilimë dhe Perde , Ferizaj

Shiten Qilimë

160 EUR

15 Mar 11:32 Mobilje për dhoma gjumi , Prishtinë

Dhome fjetje

1 600 EUR

01 Mar 00:49 Mobilje salloni , Vushtrri

Kend per qendrim ditor

333 EUR Price Reduced

27 Jan 16:42 Mobilje për dhoma gjumi , Gjilan

Krevet per dhome fjetje

180 EUR

09 Dhj 17:08 Mobilje salloni , Gjilan

Mobilje

120 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dhome fjetje | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione