Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dritare - Gjeni dritare nga materiale të ndryshme në shitje


Gjeni dritaret e përsosura në MerrJep me marka, si Komerling, Llesna dhe më shumë. Bleni sipas lartësisë aktuale dhe materialit të kornizës për nevojat tuaja.Në këtë kategori ju mund të gjeni dritare alumini, dritare druri, dritare plastike dhe lloje tjera të dritareve të përshtatshme për çdo pjesë të shtëpisë suaj.Po planifikoni të ndërroni dritaret e tanishme me dritare të reja? Zgjedhja juaj është MerrJep.com!Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar dritare të reja apo të përdorura, platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të shpalljeve për dritare të materialeve dhe dimensioneve të ndryshme në gjithë Kosovën.Shikoni shpallje për dritare të dimensioneve dhe modeleve të ndryshme dhe bëni zgjedhjen ideale për ju dhe familjen tuaj.Dritare në shitje


Shikoni listën e gjerë të shpalljeve për dritare në shitje në MerrJep.com.Gjeni dritare të reja dhe të përdorura me dimensione dhe materiale të ndryshme të listuara për shitje, analizoni fotot dhe kontaktoni me shpallësin përmes faqes sonë MerrJep.com.Në këtë kategori ju mund të gjeni dritare me dy hapje, rrëshqitës, të palosshme dhe dritare me hapje antiribaldi të materialeve prej druri, alumini PVC etj me çmimet më të volitshme në treg.Çfarë duhet të konsideroni para se të blini dritare për shtëpinë tuaj?


Blerja e dritareve është një vendim i madh dhe nuk duhet nxituar.


Është e rëndësishme të shqyrtoni me kujdes opsionet tuaja para se të merrni vendimin tuaj përfundimtar.

Ekzistojnë tre lloje kryesore të dritareve: me dy hapje, rrëshqitës, të palosshme dhe dritare me hapje antiribaldi.


Stili juaj i dritares do të varet vërtet nga vendndodhja juaj dhe pamja që po kërkoni. Nëse jetoni në një klimë më të ngrohtë, ju me siguri do të dëshironi të shkoni për dritare të dyfishta sepse ato lejojnë më shumë rrjedhje të ajrit.Llojet e dritareve që mund t'i gjeni në MerrJep


Kur jeni duke kërkuar për dritare të reja shtëpie, ka shumë opsione zëvendësimi për t'iu përshtatur çdo stili shtëpie ose buxheti. Mëposhtë mund t'i gjeni disa nga materialet e dritareve që janë të listuara për shitje në MerrJep.Dritaret prej druri


Dritaret prej druri ofrojnë bukuri, ngrohtësi dhe fleksibilitet në dizajn, të gjitha duke siguruar efikasitet të jashtëzakonshëm të energjisë. Ky lloj i dritareve, ofronë një izolim termik të lartë dhe një izolim të lartë akustik përtej vetratës.


Dritare alumini


Dritaret e aluminit kohët e fundit janë bërë materiali i zgjedhur kur bëhet fjalë për përfundimin e shtëpive moderne dhe, gjithnjë e më shumë, rinovimin e pronave të stilit të periudhës.Dritare PVC


Profilet e dritareve të bëra nga PVC shënojnë shenja të larta kur krahasohen me dritare alumini ose dritaret prej druri. Ato kanë vlera më të mira izoluese dhe janë në gjendje të zvogëlojnë kostot e energjisë dhe ngrohjes.  • Dritare në kategorinë Materiale për ndërtim
  • dritare në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • dritare në kategorinë Styling dhe Pajisje Sportive
  • Dritare te perdorura në kategorinë Derë/Dritare dhe Ndriqim
  • dritare në kategorinë Vendbanime
  • dritare në kategorinë Hapsirë afariste
  • dritare në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Dritare në kategorinë Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
  • dritare në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • dritare në kategorinë Vetura | Audi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione