Kauqa të ri dhe të përdorur në shitje


Jeni duke kërkuar kauqa të ri apo të përdorur për shtëpinë tuaj?


Gjeni kauqa të rehatshëm për dhomën tuaj të ndenjes. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar diçka klasike apo të zakonshme, zbuloni kauqa që plotësojnë stilin tuaj.


Në këtë kategori janë të listuara qindra shpallje për kauqa 3+3+2+1, kauqa 4+3+1, kauqa 3+2+1, kolltuk, tabure, troseta dhe modele tjera të kauqave.


Gjeni orendi shtëpie dhe kauqa elegant, modern dhe të thjeshtë me çmime të shkëlqyera!31 Korr 14:57 ,

minera kauqa

80 EUR

30 Korr 14:22 ,

2 kauqa

400 EUR

30 Korr 14:21 ,

Kauq

20 EUR

27 Korr 15:44 ,

Kauqa

220 EUR

27 Korr 00:55 ,

Kauq

20 EUR


Kauqa të përditshëm dhe për raste të veçanta. Divanët zënë vendin e parë, veçanërisht kur miqtë dhe familja bëhen bashkë. Pavarësisht numrit të personave, në divan, ju gjithmonë do të ndiheni rehat dhe komod.


Ja çfarë duhet të dini para se të blini kauqa për shtëpinë tuaj


Blerja e një divani është një nga investimet më të rëndësishme që ju bëni për shtëpinë tuaj. Divanët kanë shumë qëndrueshmëri dhe ata zgjasin për shumë vite. Blerja e divanit të duhur merr pak kohë dhe përkushtim që çon deri tek zgjedhja e duhur!


Më poshtë mund të gjeni informacionet e duhura që do të bëjnë zgjedhjen tuaj më të lehtë.


1. Zgjedhni modelin e preferuar të divanit


Para se të filloni blerjen, ju së pari duhet të vendosni se çfarë lloji të divanit dëshironi për hapësirën tuaj. Opsionet më të zakonshme që mund të gjenden nëpër dyqanet tona janë:Modeli Tradicional


Ky është modeli tresh i divanit që gjendet në shumë shtëpi.Seksionar


Pikërisht siç tingëllon, kjo divan ndahet në seksione që mund të rregullohen për t'iu përshtatur hapësirës tuaj.Divan me mundësi shtrirje


Një divan i konvertueshëm në krevet është ideal për ata që nuk kanë një dhomë të veçuar për mysafirë ose dhomë gjumi.2. Përcaktoni buxhetin tuaj


Vendosni një gamë çmimesh dhe hulumtoni në një larmi të gjerë të markave dhe shitësve me pakicë për të gjetur kauqa të përsosur. Planifikoni buxhetin tuaj dhe vendosni se në deri çfarë çmimi ju mund të shkoni për të marrë pjesën perfekte.


Hulumtoni çmimet dhe analizoni ato nga një dyqan në tjetrin për të marrë kauqa me çmime të përballueshme.


Ju mund gjithashtu të shihni seksionin tonë për kauqa në shitje dhe të gjeni gamë të gjerë të modeleve me çmime mjaft të ulëta.


3. Bëni matjet e hapësirës


Sigurohuni që të masni çdo pjesë të dhomës tuaj dhe t'i shënoni dimensionet e saj në një letër. Kjo do t'ju ndihmojë të gjeni kauqa që i përshtaten dimensioneve tuaja apo nëse është nevoja edhe të bëni porosi me po të njejtat dimensione.Kauqa të përdorur në shitje


Kauqat e përdorur janë mënyra më e përballueshme dhe e besueshme për të mobiluar shtëpinë tuaj.


Blerja e kauqave të përdorur me një çmim të volitshëm është më e përshtatshme për financat tuaja, dhe nëse ndërroni mendje, ju gjithmonë mund ta rishisni me një çmim të ngjashëm me çmimin e blerjes.


Ne ju rekomandojmë të shfletoni faqen tonë për të parë shpallje për kauqa të përdorur të modeleve, materialeve dhe dimensioneve nga më të ndryshmet.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione