Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kuzhina e perdorur | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kuzhina e perdorur,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kuzhina e perdorur Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:23 Të tjera , Mitrovicë

Shitet kuzhina me guri

240 EUR

Dje 10:46 Mobilje për kuzhinë , Mitrovicë

Dollapa ( veseqe )

100 EUR

20 Mar 11:30 Mobilje për kuzhinë , Prishtinë

Shitet kuzhina

2 500 EUR

16 Mar 18:33 Mobilje për kuzhinë , Ferizaj

Shitet Kuzhina

150 EUR Price Reduced

13 Mar 00:24 Mobilje për kuzhinë , Fushë Kosovë

Kuzhina dhe Mobilje salloni

2 000 EUR

10 Mar 22:20 Mobilje për kuzhinë , Gjilan

kuzhine

250 EUR

10 Mar 20:41 Mobilje për kuzhinë , Ferizaj

Shitet kuzhina

350 EUR

07 Mar 18:40 Mobilje për kuzhinë , Mitrovicë

Shitet kuzhina 2m me 2.60cm

240 EUR

26 Shk 16:47 Mobilje për kuzhinë , Mitrovicë

Kuzhinë moderne

600 EUR

26 Shk 16:16 Mobilje për kuzhinë , Besianë

Shitet Kuzhina

280 EUR

13 Shk 09:48 Mobilje për kuzhinë , Prizren

Kuzhine

1 500 EUR

12 Shk 11:55 Mobilje për kuzhinë , Prizren

Kuzhina ne shitje

27 Jan 06:34 Mobilje për kuzhinë , Mitrovicë

shitet kuzhina 2m me 2.60cm

240 EUR

19 Jan 21:41 Mobilje për kuzhinë , Prishtinë

Kuzhina

300 EUR

18 Jan 22:48 Mobilje për kuzhinë , Shtime

Kuzhina

300 EUR

05 Jan 00:05 Mobilje për kuzhinë , Malishevë

Kuzhina

550 EUR

13 Dhj 06:46 Mobilje për kuzhinë , Fushë Kosovë

Shitet

200 EUR

10 Dhj 13:26 Mobilje për kuzhinë , Drenas

kuzhin

100 EUR

17 Nën 00:28 Mobilje për kuzhinë , Gjilan

Kuzhina ne shithe

17 Nën 00:25 Mobilje për kuzhinë , Prishtinë

Shitet Kuzhina e pa perdorur

550 EUR

08 Nën 13:42 Mobilje për kuzhinë , Prishtinë

Kuzhine

200 EUR

05 Nën 14:07 Mobilje për kuzhinë , Prizren

Shitet Kuzhina

700 EUR

01 Nën 00:51 Mobilje për kuzhinë , Gjilan

Kuzhinë

110 EUR

28 Tet 01:26 Mobilje për kuzhinë , Skenderaj

Shitet Kuzhina

1 EUR

27 Tet 01:05 Mobilje për kuzhinë , Prishtinë

Kuzhine

23 Tet 17:32 Mobilje për kuzhinë , Ferizaj

Shitet Kuzhina

15 Tet 23:38 Mobilje për kuzhinë , Vushtrri

Kuzhin

1 EUR

11 Tet 10:53 Mobilje për kuzhinë , Ferizaj

Kuzhina ne shitje

11 Tet 00:51 Mobilje për kuzhinë , Ferizaj

Kuzhina ne shitje

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kuzhina e perdorur | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione