Laminat në shitje - Të ri dhe të përdorur

Një dysheme e shtruar në laminat është një shtesë e shkëlqyeshme për çdo shtëpi. Është gjithashtu e përballueshme dhe nuk del kurrë nga moda.

Nëse keni vendosur të shtroni shtëpinë tuaj në laminat, ne duam të ju njoftojmë se në këtë kategori janë të disponueshme një gamë e gjerë stilesh, duke përfshirë pamjet prej druri, pamjet prej guri dhe më shumë.

Modelet që mund t'i gjeni në MerrJep vijnë në një larmi të gjerë ngjyrash dhe stilesh që i përshtaten çdo shijeje si, laminat i bardhë, laminat mozaik, fenix laminat, vinyl dhe më shumë.

11 Maj 16:38 ,

Laminat

3 EUR

08 Pri 05:34 ,

Laminat

4 EUR

28 Mar 23:32 ,

Laminat

4 EUR

05 Mar 08:48 ,

Laminat

4 EUR


Dyshemeja prej laminatit është zgjidhja më e mirë për familjet që ofrojnë buxhet më të kufizuar. Ajo ofron pamje të pasura me dru natyral me një çmim të volitshëm.

Platforma MerrJep, iu ofron përzgjedhje të madhe në shpalljet për laminat. Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të kërkoni shpallje të modeleve dhe materialeve të ndryshme që ofrohen për shitje nga persona fizik apo kompani.
Laminat në shitjeDyshemeja e shtruar në laminat është një alternativë e shkëlqyeshme për dyshemenë e ngurtë ose dysheme të laminuar.
Bërë nga materiale cilësore, duke përfshirë rimeso druri të vërteta dhe rrëshira të teknologjisë së lartë, është krijuar për forcë dhe qëndrueshmëri me shumë nga të njëjtat karakteristika të dëshirueshme si druri i fortë.
Si të pastroni dyshemenë me laminat?


Dyshemeja e laminuar pastrohet dhe mirëmbahet shumë lehtë; thjesht fshijeni ose pastroni me vakum rregullisht me një furçë të butë ose xhoker për laminat nëse është e nevojshme. Mbroni dyshemetë tuaj me qilima të zonave në zona me trafik të lartë dhe merrni parasysh përdorimin e jastëkëve të ndjerë nën këmbët e mobiljeve.

Cilat janë vendet e preferueshme për instalimin e dyshemeve me laminat?


Dyshemeja me laminat është një zgjedhje e shkëlqyeshme për zona me trafik të lartë, të tilla si dhomat e ndenjes, dhomat e fjetjes ose hyrjet.


Dyshemetë e laminuara sot nuk janë të kufizuara në dhoma specifike. Detajet dhe stili i bëjnë ato tërheqëse vizualisht. Ato janë të papërshkueshme nga uji, duke i lejuar ato të përdoren edhe në kuzhina.
Reklamoni biznesin tuaj në MerrJep.comNëse jeni kompani që ofroni shërbime, instaloni laminat apo bëni shitjen e laminatit, MerrJep.com është platforma e duhur për ju!Rrisni shitjet tuaja dhe shfaqni biznesin tuaj online duke hapur shitore në të cilën mund të listoni të gjitha produktet apo shërbimet që i ofroni në MerrJep.Për më shumë informacione rreth hapjes së shitores mund të lexoni klikuar këtu.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione