Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tavolin zyre | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tavolin zyre,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tavolin zyre Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 18:04 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Tavolin për Kompjuter

200 EUR

21 Shk 18:02 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Prishtinë

Abazhur Philips Massive

65 EUR Price Reduced

21 Shk 11:56 Të tjera , Gjilan

inventar pere zyre

600 EUR

11 Shk 20:48 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Tavolin per zyre

09 Shk 21:27 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Tavolina per zyre

18 Jan 17:30 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Tavolina

09 Jan 14:10 Të tjera , Kastriot

Tavolin per zyre

35 EUR

20 Dhj 17:31 Të tjera , Fushë Kosovë

Orendi per zyre

1 500 EUR

15 Tet 23:35 Tryeza dhe Karrige , Ferizaj

Tavolin

500 EUR

25 Gush 17:23 Të tjera , Prishtinë

Shitet i invertari per zyre

600 EUR

21 Gush 14:59 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Tavolin pune per zyre

250 EUR Price Reduced

26 Qer 21:58 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Karrika per zyre

26 Qer 21:58 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Karrika per zyre

23 Qer 01:15 Tryeza dhe Karrige , Ferizaj

Karrik dhe Tavolin per Zyre

200 EUR

09 Qer 20:05 Të tjera , Mitrovicë

Tavolin per PC

200 EUR

04 Qer 01:21 Të tjera , Gjilan

Tavolin Zyre

85 EUR

27 Maj 19:06 Të tjera , Mitrovicë

Tavolin Pune

180 EUR

20 Maj 22:53 Tryeza dhe Karrige , Prizren

Shes Tavolin dhe Karika per zyre

80 EUR Price Reduced

14 Maj 08:32 Të tjera , Ferizaj

Tavolin pune zyre

70 EUR

12 Maj 12:11 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Karrika per zyre

09 Maj 10:27 Të tjera , Prishtinë

Inventar per zyre

250 EUR

06 Maj 12:06 Të tjera , Prishtinë

Inventar mobile per Zyre

250 EUR

04 Maj 20:27 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Karrika per zyre

29 Pri 23:34 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Karrika per zyre

27 Pri 23:14 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Tavolin per zyre

27 Pri 23:10 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Karrika per zyre

29 Mar 23:24 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

tavolina

15 EUR

31 Jan 13:03 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Tavolina per zyre

27 Jan 16:22 Të tjera , Prishtinë

Tavolin për Zyre 250€

250 EUR

02 Dhj 13:10 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Pejë

Tavolin pune (zyre)

250 EUR

01 Dhj 12:19 Të tjera , Prishtinë

inventar per zyre

350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tavolin zyre | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione