Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

piktura | Prishtinë | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe piktura,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj piktura Shitet | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:14 Të tjera , Prishtinë

kuzhina dhe kauqa 3/2/1

1 950 EUR

21 Shk 11:57 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura në shitje

20 EUR

21 Shk 11:57 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura në shitje

20 EUR

18 Shk 15:51 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura në shitje

20 EUR

17 Shk 12:45 Mobilje salloni , Prishtinë

3 piktura dhe vazo dekoruese

60 EUR

13 Shk 09:52 Mobilje salloni , Prishtinë

Kauq, piktura, vazo dekoruese

130 EUR

30 Jan 10:50 Të tjera , Prishtinë

Mobilje!

02 Dhj 09:04 Të tjera , Prishtinë

Mobilje!

01 Nën 00:51 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Invertar

2 000 EUR

11 Sht 01:54 Të tjera , Prishtinë

Shitet Inventari

14 Gush 15:22 Mobilje salloni , Prishtinë

shiten te gjitha

1 100 EUR

04 Gush 00:49 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura për shtëpi

169 EUR

21 Korr 10:31 Antikë dhe Art , Prishtinë

Shitet piktura 140 x 80

27 EUR

17 Mar 00:39 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

25 EUR

03 Shk 20:14 Antikë dhe Art , Prishtinë

Shiten pikturat

60 EUR

29 Dhj 19:41 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Prishtinë

Piktura

15 EUR

27 Nën 23:55 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura ne shitje

250 EUR

26 Nën 11:49 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura ne shitje

100 EUR

25 Nën 15:17 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura ne shtije!

250 EUR

25 Nën 12:19 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

30 Tet 14:22 Antikë dhe Art , Prishtinë

Shitet piktura

80 EUR

27 Gush 22:25 Të tjera , Prishtinë

Piktura , globi , ora

07 Maj 23:02 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura antike

300 EUR Price Reduced

02 Pri 19:15 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Prishtinë

Piktura

25 EUR

28 Mar 23:29 Mobilje salloni , Prishtinë

Shiten mobiljet

850 EUR

19 Shk 12:28 Të tjera , Prishtinë

Invertar per kafiq

6 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj piktura | Shitet | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione