Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Piktura në shitje - Piktura muri, piktura antike, piktura të thjeshta

Merrjep ofron një përzgjedhje të madhe të pikturave me dorë për shtëpinë tuaj. Ne kemi një larmi të gjerë të madhësive, stileve dhe ngjyrave për t'iu përshtatur çdo dekori.


Në këtë kategori ju mund të gjeni llojllojshmëri pikturash përfshirë piktura me laps, piktura të thjeshta, piktura muri dhe piktura të ndryshme kreative të dimensioneve të ndryshme.

30 Jan 10:50 Të tjera , Prishtinë

Mobilje!

12 Jan 22:47 Antikë dhe Art , Lipjan

Piktura

40 EUR

12 Jan 22:47 Antikë dhe Art , Lipjan

Piktura

45 EUR

12 Jan 10:35 Tryeza dhe Karrige , Dardanë

TAVOLINA PER ZYRE

100 EUR Price Reduced

08 Jan 09:14 Të tjera , Gjilan

Shitet inventari

02 Dhj 09:04 Të tjera , Prishtinë

Mobilje!

11 Nën 00:00 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Piktur muri

45 EUR

01 Nën 00:51 Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

Invertar

2 000 EUR

27 Sht 23:20 Antikë dhe Art , Drenas

Pikturë me Ujk

50 EUR

11 Sht 01:54 Të tjera , Prishtinë

Shitet Inventari

20 Gush 08:24 Antikë dhe Art , Viti

Piktura ne shitje

55 EUR

14 Gush 15:22 Mobilje salloni , Prishtinë

shiten te gjitha

1 100 EUR

04 Gush 00:49 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura për shtëpi

169 EUR

01 Gush 17:27 Antikë dhe Art , Mitrovicë

Piktura

25 EUR

01 Gush 13:41 Antikë dhe Art , Mitrovicë

Piktura

20 EUR

01 Gush 13:20 Antikë dhe Art , Mitrovicë

Piktura

21 Korr 10:31 Antikë dhe Art , Prishtinë

Shitet piktura 140 x 80

27 EUR

16 Qer 14:44 Të tjera , Pejë

Piktura Shtyp

45 EUR

22 Maj 14:29 Mobilje për dhoma gjumi , Ferizaj

Garnitur

380 EUR

26 Pri 11:59 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Piktur

30 EUR

17 Mar 00:39 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

25 EUR

08 Mar 11:31 Antikë dhe Art , Besianë

Piktura ne pelhure

40 EUR

01 Mar 21:08 Antikë dhe Art , Mitrovicë

Piktura

50 EUR

A doni të dekoroni shtëpinë tuaj? A doni t’i bëni të njohin njerëzit se kush jeni? A doni të krijoni një atmosferë në shtëpinë tuaj që do t'ju lejojë miqtë dhe familjen tuaj të ndihen të lumtur dhe rehat? Nëse përgjigjja juaj është po, atëherë pikturat e Merrjep janë pikërisht ato që ju nevojiten.


Piktura në shitje


Pikturat janë një mënyrë e thjeshtë dhe e përballueshme për të transformuar plotësisht një dhomë dhe MerrJep ka zgjedhjen më të mirë të artit të zgjedhur me dorë, me çmime të përballueshme për ta realizuar atë.


Nga piktura të vogla për hyrjen tuaj deri te ato të mëdha për dhomën tuaj të ndenjes, MerrJep mund t'ju ndihmojë të krijoni pamjen perfekte për hapësirën tuaj.


Ku mund të blini piktura me çmime të përballueshme?


Ashtu si çdo blerje tjetër në internet, tendenca e blerjes së artit në internet është po aq e përhapur. Nëse shohim piktura ose vizatime që na pëlqejnë, duhet të kemi parasysh disa aspekte gjatë bërjes.


Ngjashëm me ngazëllimin që ndiejmë kur blejmë produkte të tilla si rroba dhe pajisje elektronike në internet, blerjet e artit e sidomos kur përzgjedhja bëhet në një faqe interneti sjellin gjithashtu një ndjenjë gëzimi kur shohim piktura të zgjedhura të varura në muret tona.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar piktura me laps, piktura me ngjyra, të thjeshta apo modele tjera të pikturave, në MerrJep mund t'i gjeni të gjitha! Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shikoni shpalljet e listuara për piktura në shitje për të bërë zgjedhjen tuaj!


Shisni piktura apo vepra arti në MerrJep


Nëse jeni artist dhe dëshironi që punën tuaj ta konvertoni para duke shitur piktura, MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për punimet tuaja dhe gjeni blerësin potencial në shpalljet për piktura në MerrJep.com.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information