Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Piktura në shitje - Piktura muri, piktura antike, piktura të thjeshta

Merrjep ofron një përzgjedhje të madhe të pikturave me dorë për shtëpinë tuaj. Ne kemi një larmi të gjerë të madhësive, stileve dhe ngjyrave për t'iu përshtatur çdo dekori.


Në këtë kategori ju mund të gjeni llojllojshmëri pikturash përfshirë piktura me laps, piktura të thjeshta, piktura muri dhe piktura të ndryshme kreative të dimensioneve të ndryshme.

Dje 14:10
Linku:
Të tjera , Prizren

Inventari komplet HOTEL ABI

40 000 EUR


26 Pri 11:59 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Piktur

30 EUR

17 Mar 00:39 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

25 EUR

08 Mar 11:31 Antikë dhe Art , Besianë

Piktura ne pelhure

40 EUR

01 Mar 21:08 Antikë dhe Art , Mitrovicë

Piktura

50 EUR

16 Shk 22:42 Antikë dhe Art , Gjakovë

Shitet Piktura

10 EUR Price Reduced

03 Shk 20:14 Antikë dhe Art , Prishtinë

Shiten pikturat

60 EUR

29 Dhj 19:41 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Prishtinë

Piktura

15 EUR

26 Dhj 23:39 Antikë dhe Art , Ferizaj

Shiten goblenat.

100 EUR

20 Dhj 22:14 Antikë dhe Art , Prizren

piktura

15 EUR

20 Dhj 22:13 Antikë dhe Art , Prizren

piktura

15 EUR

27 Nën 23:55 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura ne shitje

250 EUR

26 Nën 11:49 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura ne shitje

100 EUR

25 Nën 15:17 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura ne shtije!

250 EUR

25 Nën 12:19 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

30 Tet 14:22 Antikë dhe Art , Prishtinë

Shitet piktura

80 EUR

03 Sht 11:59 Antikë dhe Art , Gjilan

Piktura

35 EUR

02 Sht 23:59 Antikë dhe Art , Gjilan

Piktura

35 EUR

27 Gush 22:25 Të tjera , Prishtinë

Piktura , globi , ora

07 Qer 20:55 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura

50 EUR

A doni të dekoroni shtëpinë tuaj? A doni t’i bëni të njohin njerëzit se kush jeni? A doni të krijoni një atmosferë në shtëpinë tuaj që do t'ju lejojë miqtë dhe familjen tuaj të ndihen të lumtur dhe rehat? Nëse përgjigjja juaj është po, atëherë pikturat e Merrjep janë pikërisht ato që ju nevojiten.


Piktura në shitje


Pikturat janë një mënyrë e thjeshtë dhe e përballueshme për të transformuar plotësisht një dhomë dhe MerrJep ka zgjedhjen më të mirë të artit të zgjedhur me dorë, me çmime të përballueshme për ta realizuar atë.


Nga piktura të vogla për hyrjen tuaj deri te ato të mëdha për dhomën tuaj të ndenjes, MerrJep mund t'ju ndihmojë të krijoni pamjen perfekte për hapësirën tuaj.


Ku mund të blini piktura me çmime të përballueshme?


Ashtu si çdo blerje tjetër në internet, tendenca e blerjes së artit në internet është po aq e përhapur. Nëse shohim piktura ose vizatime që na pëlqejnë, duhet të kemi parasysh disa aspekte gjatë bërjes.


Ngjashëm me ngazëllimin që ndiejmë kur blejmë produkte të tilla si rroba dhe pajisje elektronike në internet, blerjet e artit e sidomos kur përzgjedhja bëhet në një faqe interneti sjellin gjithashtu një ndjenjë gëzimi kur shohim piktura të zgjedhura të varura në muret tona.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar piktura me laps, piktura me ngjyra, të thjeshta apo modele tjera të pikturave, në MerrJep mund t'i gjeni të gjitha! Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shikoni shpalljet e listuara për piktura në shitje për të bërë zgjedhjen tuaj!


Shisni piktura apo vepra arti në MerrJep


Nëse jeni artist dhe dëshironi që punën tuaj ta konvertoni para duke shitur piktura, MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për punimet tuaja dhe gjeni blerësin potencial në shpalljet për piktura në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione