Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Piktura në shitje - Piktura muri, piktura antike, piktura të thjeshta

Merrjep ofron një përzgjedhje të madhe të pikturave me dorë për shtëpinë tuaj. Ne kemi një larmi të gjerë të madhësive, stileve dhe ngjyrave për t'iu përshtatur çdo dekori.


Në këtë kategori ju mund të gjeni llojllojshmëri pikturash përfshirë piktura me laps, piktura të thjeshta, piktura muri dhe piktura të ndryshme kreative të dimensioneve të ndryshme.

Dje 14:10
Linku:
Të tjera , Prizren

Inventari komplet HOTEL ABI

40 000 EUR


26 Maj 11:26 Të tjera , Ferizaj

Piktura

10 Maj 18:50 Mobilje salloni , Mitrovicë

Mobile

920 EUR

07 Maj 23:02 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura antike

300 EUR Price Reduced

06 Pri 17:15 Mobilje salloni , Pejë

Mobiljet ne shitje

100 EUR

06 Pri 17:07 Mobilje salloni , Pejë

Shitet dhoma e ndenjes

100 EUR

02 Pri 19:15 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Prishtinë

Piktura

25 EUR

28 Mar 23:29 Mobilje salloni , Prishtinë

Shiten mobiljet

850 EUR

17 Mar 16:26 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Piktura

17 EUR

17 Mar 16:26 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Piktura

25 EUR

19 Shk 12:28 Të tjera , Prishtinë

Invertar per kafiq

6 EUR

30 Jan 14:46 Të tjera , Prishtinë

shitet pasqyra dhe piktura

40 EUR

11 Jan 18:48 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura te ndryshme

11 Jan 18:27 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

11 Jan 18:27 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

23 Dhj 09:33 Të tjera , Prishtinë

Shitet piktura

610 EUR

06 Dhj 23:19 Të tjera , Prishtinë

Piktura ne shtije!

200 EUR

19 Tet 21:50 Antikë dhe Art , Besianë

Piktura me Korniza Druri

1 EUR

19 Tet 00:00 Të tjera , Prizren

Piktura

150 EUR

08 Tet 18:50 Të tjera , Gjakovë

Karriga dhe tavolina

1 600 EUR

07 Sht 08:15 Të tjera , Prishtinë

Piktur

60 EUR Price Reduced

26 Gush 20:22 Antikë dhe Art , Besianë

Piktura per SHtepi

1 EUR

20 Gush 09:18 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura

25 EUR

31 Korr 23:47 Antikë dhe Art , Prishtinë

Pikture

28 Korr 18:40 Antikë dhe Art , Viti

PIKTURA ORIGJINALE - Me porosia

25 Korr 13:15 Mobilje salloni , Gjakovë

Shiten Urgjent !

150 EUR

22 Korr 15:14 Antikë dhe Art , Viti

Piktur

100 EUR

14 Qer 16:28 Mobilje salloni , Prishtinë

Shiten tepi dhe piktura

A doni të dekoroni shtëpinë tuaj? A doni t’i bëni të njohin njerëzit se kush jeni? A doni të krijoni një atmosferë në shtëpinë tuaj që do t'ju lejojë miqtë dhe familjen tuaj të ndihen të lumtur dhe rehat? Nëse përgjigjja juaj është po, atëherë pikturat e Merrjep janë pikërisht ato që ju nevojiten.


Piktura në shitje


Pikturat janë një mënyrë e thjeshtë dhe e përballueshme për të transformuar plotësisht një dhomë dhe MerrJep ka zgjedhjen më të mirë të artit të zgjedhur me dorë, me çmime të përballueshme për ta realizuar atë.


Nga piktura të vogla për hyrjen tuaj deri te ato të mëdha për dhomën tuaj të ndenjes, MerrJep mund t'ju ndihmojë të krijoni pamjen perfekte për hapësirën tuaj.


Ku mund të blini piktura me çmime të përballueshme?


Ashtu si çdo blerje tjetër në internet, tendenca e blerjes së artit në internet është po aq e përhapur. Nëse shohim piktura ose vizatime që na pëlqejnë, duhet të kemi parasysh disa aspekte gjatë bërjes.


Ngjashëm me ngazëllimin që ndiejmë kur blejmë produkte të tilla si rroba dhe pajisje elektronike në internet, blerjet e artit e sidomos kur përzgjedhja bëhet në një faqe interneti sjellin gjithashtu një ndjenjë gëzimi kur shohim piktura të zgjedhura të varura në muret tona.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar piktura me laps, piktura me ngjyra, të thjeshta apo modele tjera të pikturave, në MerrJep mund t'i gjeni të gjitha! Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shikoni shpalljet e listuara për piktura në shitje për të bërë zgjedhjen tuaj!


Shisni piktura apo vepra arti në MerrJep


Nëse jeni artist dhe dëshironi që punën tuaj ta konvertoni para duke shitur piktura, MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për punimet tuaja dhe gjeni blerësin potencial në shpalljet për piktura në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione