Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Piktura në shitje - Piktura muri, piktura antike, piktura të thjeshta

Merrjep ofron një përzgjedhje të madhe të pikturave me dorë për shtëpinë tuaj. Ne kemi një larmi të gjerë të madhësive, stileve dhe ngjyrave për t'iu përshtatur çdo dekori.


Në këtë kategori ju mund të gjeni llojllojshmëri pikturash përfshirë piktura me laps, piktura të thjeshta, piktura muri dhe piktura të ndryshme kreative të dimensioneve të ndryshme.

23 Mar 14:05
Linku:
Të tjera , Prizren

Inventari komplet HOTEL ABI

40 000 EUR


17 Maj 11:52 Antikë dhe Art , Gjilan

Piktur

30 EUR

12 Maj 14:37 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

20 EUR

04 Maj 13:21 Antikë dhe Art , Prishtinë

Pikture

30 EUR

11 Pri 15:48 Të tjera , Gjakovë

Piktura

31 Jan 13:17 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura 4 cope

250 EUR

08 Jan 12:17 Antikë dhe Art , Prishtinë

Goblena

100 EUR

19 Tet 20:13 Antikë dhe Art , Viti

Piktur

90 EUR

17 Tet 13:48 Antikë dhe Art , Viti

Piktur

90 EUR

16 Tet 15:09 Antikë dhe Art , Viti

Piktur

90 EUR

14 Tet 15:46 Antikë dhe Art , Viti

Piktur

90 EUR

13 Tet 18:07 Antikë dhe Art , Viti

Piktur

100 EUR

11 Tet 19:00 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

10 EUR

10 Tet 21:17 Të tjera , Prishtinë

Piktura

25 EUR

28 Sht 09:32 Antikë dhe Art , Viti

Shitet piktura

100 EUR

20 Sht 14:04 Antikë dhe Art , Ferizaj

SHITET piktura 100x80cm

90 EUR

20 Sht 14:04 Antikë dhe Art , Ferizaj

SHITET Piktura pejizazh dimri 70x50cm

80 EUR

23 Korr 12:15 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura

22 Korr 23:01 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Prishtinë

Piktura

50 EUR

08 Korr 09:24 Mobilje salloni , Ferizaj

Tavolina

01 Korr 11:04 Antikë dhe Art , Prishtinë

Shitet piktura

140 EUR

28 Qer 19:04 Të tjera , Gjakovë

Piktura dekoruese

22 Qer 00:34 Antikë dhe Art , Vushtrri

Flamur

12 Qer 23:52 Të tjera , Prishtinë

Piktura

150 EUR

26 Maj 18:28 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura antike

380 EUR

24 Maj 20:43 Antikë dhe Art , Ferizaj

stuco raffaello

30 EUR

29 Pri 15:32 Antikë dhe Art , Prishtinë

shitet piktura

100 EUR

28 Pri 11:44 Antikë dhe Art , Prishtinë

Pikture

23 EUR

23 Mar 17:51 Të tjera , Prishtinë

Piktura antike

380 EUR

12 Mar 17:52 Të tjera , Prishtinë

Shitet piktura muri - 95x60cm

25 EUR

23 Shk 18:21 Mobilje salloni , Prishtinë

Piktura murri

50 EUR

22 Shk 18:47 Antikë dhe Art , Vushtrri

Piktura Origjinale

150 EUR

07 Shk 18:35 Antikë dhe Art , Vushtrri

Piktura Origjinale

20 EUR

04 Shk 12:50 Të tjera , Ferizaj

Pikture

560 EUR

A doni të dekoroni shtëpinë tuaj? A doni t’i bëni të njohin njerëzit se kush jeni? A doni të krijoni një atmosferë në shtëpinë tuaj që do t'ju lejojë miqtë dhe familjen tuaj të ndihen të lumtur dhe rehat? Nëse përgjigjja juaj është po, atëherë pikturat e Merrjep janë pikërisht ato që ju nevojiten.


Piktura në shitje


Pikturat janë një mënyrë e thjeshtë dhe e përballueshme për të transformuar plotësisht një dhomë dhe MerrJep ka zgjedhjen më të mirë të artit të zgjedhur me dorë, me çmime të përballueshme për ta realizuar atë.


Nga piktura të vogla për hyrjen tuaj deri te ato të mëdha për dhomën tuaj të ndenjes, MerrJep mund t'ju ndihmojë të krijoni pamjen perfekte për hapësirën tuaj.


Ku mund të blini piktura me çmime të përballueshme?


Ashtu si çdo blerje tjetër në internet, tendenca e blerjes së artit në internet është po aq e përhapur. Nëse shohim piktura ose vizatime që na pëlqejnë, duhet të kemi parasysh disa aspekte gjatë bërjes.


Ngjashëm me ngazëllimin që ndiejmë kur blejmë produkte të tilla si rroba dhe pajisje elektronike në internet, blerjet e artit e sidomos kur përzgjedhja bëhet në një faqe interneti sjellin gjithashtu një ndjenjë gëzimi kur shohim piktura të zgjedhura të varura në muret tona.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar piktura me laps, piktura me ngjyra, të thjeshta apo modele tjera të pikturave, në MerrJep mund t'i gjeni të gjitha! Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shikoni shpalljet e listuara për piktura në shitje për të bërë zgjedhjen tuaj!


Shisni piktura apo vepra arti në MerrJep


Nëse jeni artist dhe dëshironi që punën tuaj ta konvertoni para duke shitur piktura, MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për punimet tuaja dhe gjeni blerësin potencial në shpalljet për piktura në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione