Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Piktura në shitje - Piktura muri, piktura antike, piktura të thjeshta

Merrjep ofron një përzgjedhje të madhe të pikturave me dorë për shtëpinë tuaj. Ne kemi një larmi të gjerë të madhësive, stileve dhe ngjyrave për t'iu përshtatur çdo dekori.


Në këtë kategori ju mund të gjeni llojllojshmëri pikturash përfshirë piktura me laps, piktura të thjeshta, piktura muri dhe piktura të ndryshme kreative të dimensioneve të ndryshme.

Dje 14:10
Linku:
Të tjera , Prizren

Inventari komplet HOTEL ABI

40 000 EUR


04 Shk 12:50 Të tjera , Ferizaj

Pikture

560 EUR

25 Dhj 17:40 Të tjera , Prishtinë

Pikture

35 EUR

25 Korr 12:45 Antikë dhe Art , Prishtinë

Shes Pikturen

15 EUR

23 Korr 20:13 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

100 EUR

15 Korr 18:20 Antikë dhe Art , Gjilan

Piktura te ndryshme

10 EUR

08 Qer 12:37 Mobilje salloni , Prishtinë

Komplet mobiljet per dhome dite

750 EUR

31 Maj 13:19 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Piktura

15 EUR

30 Maj 21:42 Antikë dhe Art , Gjilan

Piktura

30 EUR

26 Maj 22:06 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Shitet piktura

24 Mar 16:43 Antikë dhe Art , Vushtrri

Piktura

19 Shk 11:40 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

55 EUR

16 Shk 11:10 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

50 EUR

13 Shk 11:35 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

35 EUR

10 Shk 08:46 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

55 EUR

09 Shk 11:54 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

45 EUR

09 Shk 11:13 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

60 EUR

09 Shk 09:43 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

50 EUR

08 Shk 12:10 Antikë dhe Art , Lipjan

Piktura

07 Shk 16:00 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

45 EUR

06 Shk 11:09 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

50 EUR

05 Shk 12:17 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

40 EUR

05 Shk 11:57 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Jauj

35 EUR

01 Shk 16:36 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

35 EUR

01 Shk 14:30 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

30 EUR

01 Shk 14:09 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

30 EUR

01 Shk 13:49 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura juaj

30 EUR

01 Shk 11:16 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura Juaj

30 EUR

12 Nën 21:26 Antikë dhe Art , Pejë

Piktura te bukura per shtepi

11 Gush 22:30 Antikë dhe Art , Drenas

Gjëra dekorative

50 EUR

10 Korr 19:45 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

15 EUR

A doni të dekoroni shtëpinë tuaj? A doni t’i bëni të njohin njerëzit se kush jeni? A doni të krijoni një atmosferë në shtëpinë tuaj që do t'ju lejojë miqtë dhe familjen tuaj të ndihen të lumtur dhe rehat? Nëse përgjigjja juaj është po, atëherë pikturat e Merrjep janë pikërisht ato që ju nevojiten.


Piktura në shitje


Pikturat janë një mënyrë e thjeshtë dhe e përballueshme për të transformuar plotësisht një dhomë dhe MerrJep ka zgjedhjen më të mirë të artit të zgjedhur me dorë, me çmime të përballueshme për ta realizuar atë.


Nga piktura të vogla për hyrjen tuaj deri te ato të mëdha për dhomën tuaj të ndenjes, MerrJep mund t'ju ndihmojë të krijoni pamjen perfekte për hapësirën tuaj.


Ku mund të blini piktura me çmime të përballueshme?


Ashtu si çdo blerje tjetër në internet, tendenca e blerjes së artit në internet është po aq e përhapur. Nëse shohim piktura ose vizatime që na pëlqejnë, duhet të kemi parasysh disa aspekte gjatë bërjes.


Ngjashëm me ngazëllimin që ndiejmë kur blejmë produkte të tilla si rroba dhe pajisje elektronike në internet, blerjet e artit e sidomos kur përzgjedhja bëhet në një faqe interneti sjellin gjithashtu një ndjenjë gëzimi kur shohim piktura të zgjedhura të varura në muret tona.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar piktura me laps, piktura me ngjyra, të thjeshta apo modele tjera të pikturave, në MerrJep mund t'i gjeni të gjitha! Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shikoni shpalljet e listuara për piktura në shitje për të bërë zgjedhjen tuaj!


Shisni piktura apo vepra arti në MerrJep


Nëse jeni artist dhe dëshironi që punën tuaj ta konvertoni para duke shitur piktura, MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për punimet tuaja dhe gjeni blerësin potencial në shpalljet për piktura në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione