Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Piktura në shitje - Piktura muri, piktura antike, piktura të thjeshta

Merrjep ofron një përzgjedhje të madhe të pikturave me dorë për shtëpinë tuaj. Ne kemi një larmi të gjerë të madhësive, stileve dhe ngjyrave për t'iu përshtatur çdo dekori.


Në këtë kategori ju mund të gjeni llojllojshmëri pikturash përfshirë piktura me laps, piktura të thjeshta, piktura muri dhe piktura të ndryshme kreative të dimensioneve të ndryshme.

Dje 14:10
Linku:
Të tjera , Prizren

Inventari komplet HOTEL ABI

40 000 EUR


28 Mar 22:44 Të tjera , Mitrovicë

piktura

07 Mar 22:27 Antikë dhe Art , Besianë

Piktur

200 EUR

09 Shk 00:58 Mobilje salloni , Prizren

piktura

40 EUR

31 Jan 14:21 Të tjera , Gjakovë

Shitet. Prapavia per shank

999 EUR

30 Dhj 15:35 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë , Ferizaj

ivertari

500 EUR

13 Dhj 22:06 Antikë dhe Art , Prishtinë

shitet

05 Dhj 12:22 Antikë dhe Art , Mitrovicë

Piktura

25 Tet 13:13 Antikë dhe Art , Prishtinë

shitet piktura ne Dru

150 EUR

23 Tet 11:28 Antikë dhe Art , Lipjan

Piktura

12 Gush 18:46 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

01 Gush 12:48 Antikë dhe Art , Pejë

Piktura

20 Korr 18:51 Të tjera , Gjakovë

Piktura kanvas

10 EUR

20 Korr 18:51 Të tjera , Gjakovë

Piktura kanvas

35 EUR

04 Korr 22:06 Antikë dhe Art , Gjilan

Pikture

100 EUR

04 Korr 21:58 Antikë dhe Art , Gjilan

Pikture , vizatime

100 EUR

04 Pri 16:18 Antikë dhe Art , Vushtrri

piktura

60 EUR

13 Jan 22:25 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

150 EUR Price Reduced

31 Dhj 19:04 Antikë dhe Art , Therandë

SHITET PIKTURA

02 Dhj 19:55 Antikë dhe Art , Lipjan

Inventar dekorim piktura

100 EUR

14 Nën 14:16 Antikë dhe Art , Kastriot

Piktura

35 EUR

A doni të dekoroni shtëpinë tuaj? A doni t’i bëni të njohin njerëzit se kush jeni? A doni të krijoni një atmosferë në shtëpinë tuaj që do t'ju lejojë miqtë dhe familjen tuaj të ndihen të lumtur dhe rehat? Nëse përgjigjja juaj është po, atëherë pikturat e Merrjep janë pikërisht ato që ju nevojiten.


Piktura në shitje


Pikturat janë një mënyrë e thjeshtë dhe e përballueshme për të transformuar plotësisht një dhomë dhe MerrJep ka zgjedhjen më të mirë të artit të zgjedhur me dorë, me çmime të përballueshme për ta realizuar atë.


Nga piktura të vogla për hyrjen tuaj deri te ato të mëdha për dhomën tuaj të ndenjes, MerrJep mund t'ju ndihmojë të krijoni pamjen perfekte për hapësirën tuaj.


Ku mund të blini piktura me çmime të përballueshme?


Ashtu si çdo blerje tjetër në internet, tendenca e blerjes së artit në internet është po aq e përhapur. Nëse shohim piktura ose vizatime që na pëlqejnë, duhet të kemi parasysh disa aspekte gjatë bërjes.


Ngjashëm me ngazëllimin që ndiejmë kur blejmë produkte të tilla si rroba dhe pajisje elektronike në internet, blerjet e artit e sidomos kur përzgjedhja bëhet në një faqe interneti sjellin gjithashtu një ndjenjë gëzimi kur shohim piktura të zgjedhura të varura në muret tona.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar piktura me laps, piktura me ngjyra, të thjeshta apo modele tjera të pikturave, në MerrJep mund t'i gjeni të gjitha! Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shikoni shpalljet e listuara për piktura në shitje për të bërë zgjedhjen tuaj!


Shisni piktura apo vepra arti në MerrJep


Nëse jeni artist dhe dëshironi që punën tuaj ta konvertoni para duke shitur piktura, MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për punimet tuaja dhe gjeni blerësin potencial në shpalljet për piktura në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione