Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Piktura në shitje - Piktura muri, piktura antike, piktura të thjeshta

Merrjep ofron një përzgjedhje të madhe të pikturave me dorë për shtëpinë tuaj. Ne kemi një larmi të gjerë të madhësive, stileve dhe ngjyrave për t'iu përshtatur çdo dekori.


Në këtë kategori ju mund të gjeni llojllojshmëri pikturash përfshirë piktura me laps, piktura të thjeshta, piktura muri dhe piktura të ndryshme kreative të dimensioneve të ndryshme.

Dje 14:10
Linku:
Të tjera , Prizren

Inventari komplet HOTEL ABI

40 000 EUR


19 Tet 21:50 Antikë dhe Art , Besianë

Piktura me Korniza Druri

1 EUR

26 Gush 20:22 Antikë dhe Art , Besianë

Piktura per SHtepi

1 EUR

19 Shk 12:28 Të tjera , Prishtinë

Invertar per kafiq

6 EUR

16 Shk 22:42 Antikë dhe Art , Gjakovë

Shitet Piktura

10 EUR Price Reduced

11 Tet 19:00 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

10 EUR

15 Korr 18:20 Antikë dhe Art , Gjilan

Piktura te ndryshme

10 EUR

20 Korr 18:51 Të tjera , Gjakovë

Piktura kanvas

10 EUR

29 Dhj 19:41 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Prishtinë

Piktura

15 EUR

20 Dhj 22:14 Antikë dhe Art , Prizren

piktura

15 EUR

20 Dhj 22:13 Antikë dhe Art , Prizren

piktura

15 EUR

25 Korr 12:45 Antikë dhe Art , Prishtinë

Shes Pikturen

15 EUR

31 Maj 13:19 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Piktura

15 EUR

10 Korr 19:45 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

15 EUR

17 Mar 16:26 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Piktura

17 EUR

21 Shk 11:57 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura në shitje

20 EUR

21 Shk 11:57 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura në shitje

20 EUR

18 Shk 15:51 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura në shitje

20 EUR

12 Maj 14:37 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

20 EUR

07 Shk 18:35 Antikë dhe Art , Vushtrri

Piktura Origjinale

20 EUR

28 Pri 11:44 Antikë dhe Art , Prishtinë

Pikture

23 EUR

17 Mar 00:39 Antikë dhe Art , Prishtinë

Piktura

25 EUR

02 Pri 19:15 Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Prishtinë

Piktura

25 EUR

17 Mar 16:26 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Piktura

25 EUR

20 Gush 09:18 Antikë dhe Art , Ferizaj

Piktura

25 EUR

10 Tet 21:17 Të tjera , Prishtinë

Piktura

25 EUR

12 Mar 17:52 Të tjera , Prishtinë

Shitet piktura muri - 95x60cm

25 EUR

21 Korr 10:31 Antikë dhe Art , Prishtinë

Shitet piktura 140 x 80

27 EUR

13 Mar 17:08 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Piktura

30 EUR

26 Pri 11:59 Antikë dhe Art , Fushë Kosovë

Piktur

30 EUR

17 Maj 11:52 Antikë dhe Art , Gjilan

Piktur

30 EUR

A doni të dekoroni shtëpinë tuaj? A doni t’i bëni të njohin njerëzit se kush jeni? A doni të krijoni një atmosferë në shtëpinë tuaj që do t'ju lejojë miqtë dhe familjen tuaj të ndihen të lumtur dhe rehat? Nëse përgjigjja juaj është po, atëherë pikturat e Merrjep janë pikërisht ato që ju nevojiten.


Piktura në shitje


Pikturat janë një mënyrë e thjeshtë dhe e përballueshme për të transformuar plotësisht një dhomë dhe MerrJep ka zgjedhjen më të mirë të artit të zgjedhur me dorë, me çmime të përballueshme për ta realizuar atë.


Nga piktura të vogla për hyrjen tuaj deri te ato të mëdha për dhomën tuaj të ndenjes, MerrJep mund t'ju ndihmojë të krijoni pamjen perfekte për hapësirën tuaj.


Ku mund të blini piktura me çmime të përballueshme?


Ashtu si çdo blerje tjetër në internet, tendenca e blerjes së artit në internet është po aq e përhapur. Nëse shohim piktura ose vizatime që na pëlqejnë, duhet të kemi parasysh disa aspekte gjatë bërjes.


Ngjashëm me ngazëllimin që ndiejmë kur blejmë produkte të tilla si rroba dhe pajisje elektronike në internet, blerjet e artit e sidomos kur përzgjedhja bëhet në një faqe interneti sjellin gjithashtu një ndjenjë gëzimi kur shohim piktura të zgjedhura të varura në muret tona.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar piktura me laps, piktura me ngjyra, të thjeshta apo modele tjera të pikturave, në MerrJep mund t'i gjeni të gjitha! Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shikoni shpalljet e listuara për piktura në shitje për të bërë zgjedhjen tuaj!


Shisni piktura apo vepra arti në MerrJep


Nëse jeni artist dhe dëshironi që punën tuaj ta konvertoni para duke shitur piktura, MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për punimet tuaja dhe gjeni blerësin potencial në shpalljet për piktura në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione