Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:28 Të tjera , Ferizaj

dyer

1 EUR

Dje 13:51 Të tjera , Ferizaj

Laminat 40 m/2

3 EUR Price Reduced

Online
30 Sht 09:00 Të tjera , Ferizaj

Inventar

1 350 EUR

29 Sht 14:39 Të tjera , Ferizaj

Shtrat mjekesor

70 EUR

28 Sht 15:04 Të tjera , Ferizaj

Shiten mobiljet

28 Sht 13:02 Të tjera , Ferizaj

Shtrat per frizerka

70 EUR

27 Sht 09:58 Të tjera , Ferizaj

Ormana

27 Sht 09:54 Të tjera , Ferizaj

Kauqa

27 Sht 09:53 Të tjera , Ferizaj

Kuzhina

27 Sht 07:29 Të tjera , Ferizaj

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

27 Sht 07:28 Të tjera , Ferizaj

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

22 Sht 20:12 Të tjera , Ferizaj

Shiten perdet

5 EUR

22 Sht 09:43 Të tjera , Ferizaj

Karrika per Frizera

140 EUR

21 Sht 10:47 Të tjera , Ferizaj

Shitet inventari

1 200 EUR

21 Sht 04:36 Të tjera , Ferizaj

Kauqi dhe tepija

160 EUR Price Reduced

20 Sht 16:28 Të tjera , Ferizaj

Tavolina modele te ndryshme

20 Sht 13:48 Të tjera , Ferizaj

Shiten karriget e reja

20 Sht 13:14 Të tjera , Ferizaj

Gilindera

300 EUR

19 Sht 12:27 Të tjera , Ferizaj

Shes Tavollin per oborr

66 EUR

12 Sht 12:59 Të tjera , Ferizaj

Shitet invertari i shtepise

09 Sht 20:35 Të tjera , Ferizaj

Roleta rollne

15 EUR

07 Sht 12:39 Të tjera , Ferizaj

SHITET inventari

1 EUR

31 Gush 19:00 Të tjera , Ferizaj

2 tepiha shum pak te perdorura

180 EUR

31 Gush 19:00 Të tjera , Ferizaj

shitet komplet inventari i shtepise

1 EUR

31 Gush 00:11 Të tjera , Ferizaj

kauq per taras

23 Gush 18:47 Të tjera , Ferizaj

Shiten karrikat 15€ copa

15 EUR

18 Gush 09:17 Të tjera , Ferizaj

Kozmetik dekoruse

18 Gush 09:14 Të tjera , Ferizaj

Dhoma gjumi 044772116

18 Gush 04:00 Të tjera , Ferizaj

sanitari per banjo

80 EUR

18 Gush 04:00 Të tjera , Ferizaj

sanitari per banjo

80 EUR

16 Gush 20:13 Të tjera , Ferizaj

Qader per terase

100 EUR

02 Gush 23:07 Të tjera , Ferizaj

Banes me Qera

28 Korr 15:24 Të tjera , Ferizaj

Teras Gilindera Shporet Ulse

1 EUR

28 Korr 13:57 Të tjera , Ferizaj

Varrëse për rroba

10 EUR

28 Korr 13:57 Të tjera , Ferizaj

Varrëse për rroba

10 EUR

28 Korr 13:57 Të tjera , Ferizaj

Varrëse për rroba

10 EUR

28 Korr 13:57 Të tjera , Ferizaj

Varrëse për rroba

10 EUR

28 Korr 13:57 Të tjera , Ferizaj

Varrëse për rroba

10 EUR

28 Korr 13:57 Të tjera , Ferizaj

Varrëse për rroba

10 EUR

28 Korr 13:57 Të tjera , Ferizaj

Varrëse për rroba

10 EUR

28 Korr 13:57 Të tjera , Ferizaj

Varrëse për rroba

10 EUR

28 Korr 13:57 Të tjera , Ferizaj

Varrëse për rroba

10 EUR

28 Korr 13:57 Të tjera , Ferizaj

Varrëse për rroba

10 EUR

28 Korr 13:56 Të tjera , Ferizaj

Pasqyra

800 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione