Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Shitet në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:49 Të tjera , Gjilan

Qader

250 EUR

Sot 12:36 Të tjera , Gjilan

inventar kafeteri

10 500 EUR Price Reduced

01 Qer 22:17 Të tjera , Gjilan

shitet kreveti

120 EUR

01 Qer 17:53 Të tjera , Gjilan

Tavolin

70 EUR

28 Maj 18:36 Të tjera , Gjilan

Shitet tavolina per sallon

25 EUR

28 Maj 16:35 Të tjera , Gjilan

Laminat 12cm

190 EUR

28 Maj 15:54 Të tjera , Gjilan

Ormana me porosi +38349488343

100 EUR

28 Maj 15:47 Të tjera , Gjilan

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

28 Maj 15:45 Të tjera , Gjilan

Kauqe

250 EUR

28 Maj 15:45 Të tjera , Gjilan

Kauqe

250 EUR

28 Maj 15:45 Të tjera , Gjilan

Kauqe

250 EUR

28 Maj 15:45 Të tjera , Gjilan

Kauqe

250 EUR

28 Maj 15:45 Të tjera , Gjilan

Kauqe

250 EUR

28 Maj 14:23 Të tjera , Gjilan

Shiten gilinderat e aluminit

180 EUR

28 Maj 14:17 Të tjera , Gjilan

Shkall të drurit dhe gilindera

23 Maj 12:22 Të tjera , Gjilan

Shitet komoda

50 EUR

23 Maj 04:25 Të tjera , Gjilan

Mobiljet , 300 euro !!!

300 EUR

22 Maj 06:14 Të tjera , Gjilan

Shitet Çadra

95 EUR

22 Maj 00:41 Të tjera , Gjilan

Inventar per Lokal

1 300 EUR

21 Maj 11:28 Të tjera , Gjilan

rafta

21 Maj 11:13 Të tjera , Gjilan

alarm

1 000 EUR

20 Maj 15:30 Të tjera , Gjilan

Paleta ne shitje 10€ copa

10 EUR

14 Maj 15:37 Të tjera , Gjilan

Mobiljet ne shitje !!

300 EUR

09 Maj 01:45 Të tjera , Gjilan

rafta

100 EUR

06 Maj 15:53 Të tjera , Gjilan

Kukulla te rrobaqepsise

8 EUR

03 Maj 12:32 Të tjera , Gjilan

Kauqe

250 EUR

01 Maj 13:02 Të tjera , Gjilan

Shiten sanakt e drurit

15 EUR Price Reduced

23 Pri 22:01 Të tjera , Gjilan

Kreveta nga druri +38349200094

60 EUR

20 Pri 17:09 Të tjera , Gjilan

Garnitur 1+2+3

250 EUR

08 Pri 21:59 Të tjera , Gjilan

Inventar

25 EUR

29 Mar 11:31 Të tjera , Gjilan

Mobilje per zyre

600 EUR Price Reduced

29 Mar 02:26 Të tjera , Gjilan

Shankerica

25 EUR

25 Mar 18:31 Të tjera , Gjilan

Laminati 12cm i trash

250 EUR

25 Mar 13:59 Të tjera , Gjilan

tavolina pune

550 EUR

18 Mar 22:57 Të tjera , Gjilan

Drita lled

3 EUR

13 Mar 15:28 Të tjera , Gjilan

Krevet

50 EUR

09 Mar 13:14 Të tjera , Gjilan

Karriga

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione