Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Shitet në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:08 Të tjera , Pejë

kocka R

Dje 12:45 Të tjera , Pejë

PARADHOMÉ

150 EUR

01 Qer 09:06 Të tjera , Pejë

LAMINAT

30 Maj 14:26 Të tjera , Pejë

Kauqa Simpo

100 EUR

29 Maj 19:51 Të tjera , Pejë

Kolicë

330 EUR

28 Maj 15:58 Të tjera , Pejë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

28 Maj 15:52 Të tjera , Pejë

Tavoline e dites

200 EUR

28 Maj 14:44 Të tjera , Pejë

Shiten

27 Maj 13:32 Të tjera , Pejë

Karika

60 EUR

24 Maj 23:45 Të tjera , Pejë

Shitet urgjent

450 EUR

24 Maj 02:55 Të tjera , Pejë

Shiten uleset per oborr/ballkon

250 EUR

21 Maj 16:15 Të tjera , Pejë

Shes luhajen per femij

75 EUR

21 Maj 14:00 Të tjera , Pejë

Ulse prej metali

1 EUR

18 Maj 09:22 Të tjera , Pejë

Kreveta

10 Maj 08:02 Të tjera , Pejë

Stufë per nxemje me dru.

50 EUR

06 Maj 21:25 Të tjera , Pejë

Kauq

03 Maj 15:01 Të tjera , Pejë

karika per larjen e flokve

50 EUR Price Reduced

30 Pri 18:11 Të tjera , Pejë

Laminat

1 EUR Price Reduced

28 Pri 23:35 Të tjera , Pejë

Kreveta nga druri +38349200094

28 Pri 23:21 Të tjera , Pejë

Kreveta nga druri +38349200094

80 EUR

25 Pri 20:50 Të tjera , Pejë

Llavaman komplet

25 Pri 20:39 Të tjera , Pejë

Shitet llusteri

8 EUR

25 Pri 19:46 Të tjera , Pejë

Shitet Akuariumi

25 Pri 03:13 Të tjera , Pejë

Kuklla

19 Pri 15:30 Të tjera , Pejë

prsh

14 Pri 21:08 Të tjera , Pejë

Qadra per ballkone

280 EUR

10 Pri 13:09 Të tjera , Pejë

Krevet

03 Pri 16:51 Të tjera , Pejë

Taulina dhe rrethoja prej kompakt

31 Mar 03:06 Të tjera , Pejë

Urgjent qader per lokal ose shpi

130 EUR Price Reduced

27 Mar 21:56 Të tjera , Pejë

Shitet tavolina

19 Mar 17:48 Të tjera , Pejë

Hekra mbajtes

650 EUR

02 Mar 16:22 Të tjera , Pejë

Tavoline per kompjuter

40 EUR

12 Shk 10:59 Të tjera , Pejë

Fotele antike

12 Shk 10:58 Të tjera , Pejë

Fotele antike

09 Shk 15:39 Të tjera , Pejë

Veranda e sapo ardhur esht dekoruese

290 EUR Price Reduced

05 Shk 20:43 Të tjera , Pejë

TEPIH NE SHITJE

250 EUR

27 Jan 06:35 Të tjera , Pejë

TEPIH NE SHITJE

250 EUR

23 Jan 14:39 Të tjera , Pejë

Llokne me nxehtesi

30 EUR

23 Jan 14:29 Të tjera , Pejë

Nail gel steam removal

30 EUR

14 Jan 10:00 Të tjera , Pejë

Shitet invertari

1 EUR

05 Jan 03:44 Të tjera , Pejë

Dikt shllajf

3 700 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione