Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje dhe dekorime për shtëpi në shitje

Të gjitha llojet e mobiljeve dhe aksesorëve të ri dhe të përdorur në shitje.


Gjeni tavolina pune, mobilje, dritare dhe dyer, shtretër, piktura dhe shumë paisje tjera për enterier të shtëpisë suaj me çmimet dhe ofertat më të mira në MerrJep.com.


Përdorni filtrat për kërkim për të gjetur më shpejt dhe lehtë pjesën e enterierit që kërkoni


Sot 18:42 Të tjera , Prishtinë

tavolina per zyre

70 EUR

Sot 18:36 Të tjera , Gjilan

Shitet tavolina per sallon

25 EUR

Sot 18:01 Të tjera , Prishtinë

Shporeti ne shitje

50 EUR

Sot 17:49 Të tjera , Fushë Kosovë

Shiten 2 3sha 1 2sh

350 EUR

Sot 17:33 Të tjera , Prizren

Mbulesa per kauqa

30 EUR

Sot 17:14 Të tjera , Prishtinë

Laminat

5 EUR

Sot 17:13 Të tjera , Prizren

Jogi

90 EUR

Sot 16:57 Të tjera , Prishtinë

kamin me qynga

100 EUR

Sot 16:47 Të tjera , Prishtinë

Tavolin

Sot 16:47 Të tjera , Ferizaj

Maqin kepje te rrobave

200 EUR

Sot 16:35 Të tjera , Fushë Kosovë

Shitet kuzhina ne gjendje shum tmir

550 EUR

Sot 16:35 Të tjera , Gjilan

Laminat 12cm

190 EUR

Sot 16:35 Të tjera , Prishtinë

shankeric verore

1 EUR

Sot 16:31 Të tjera , Prishtinë

Tavolina pèr teras 4 ulse

1 EUR

Sot 16:30 Të tjera , Prishtinë

inventar pèr kafiteri

1 EUR

Sot 16:29 Të tjera , Prishtinë

inventar pèr kafiteri

1 EUR

Sot 16:29 Të tjera , Prishtinë

inventar pèr cafiteri

1 EUR

Sot 16:27 Të tjera , Mitrovicë

SHITET URGJENT INVENTARI

5 500 EUR

Sot 16:26 Të tjera , Prishtinë

shank

1 EUR Price Reduced

Sot 16:25 Të tjera , Prishtinë

inventar pèr kafiteri

1 EUR

Sot 16:20 Të tjera , Ferizaj

Ipet shtepia me qera

Sot 16:20 Të tjera , Ferizaj

Ipet shtepia me qera

Sot 16:20 Të tjera , Ferizaj

Ipet shtepia me qera

Sot 16:20 Të tjera , Ferizaj

Ipet shtepia me qera

Sot 16:20 Të tjera , Ferizaj

Ipet shtepia me qera

Sot 16:20 Të tjera , Ferizaj

Ipet shtepia me qera

Sot 16:11 Të tjera , Gjakovë

Orbitreg

150 EUR

Sot 16:11 Të tjera , Shtërpcë

Kërkojmë menaxher/re hotelerie

1 EUR

Sot 16:10 Të tjera , Vushtrri

Shitet Kalldaja

Sot 16:10 Të tjera , Vushtrri

Shitet Kalldaja

Sot 16:01 Të tjera , Prishtinë

Llustera

130 EUR

Sot 16:01 Të tjera , Fushë Kosovë

Radiator

35 EUR

Sot 16:00 Të tjera , Fushë Kosovë

Shes disa gjera shtepiake

Sot 16:00 Të tjera , Besianë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

Sot 16:00 Të tjera , Prishtinë

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

Sot 16:00 Të tjera , Lipjan

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

Sot 16:00 Të tjera , Mitrovicë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

Sot 16:00 Të tjera , Mitrovicë

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

Sot 16:00 Të tjera , Prishtinë

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

Sot 16:00 Të tjera , Fushë Kosovë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

400 EUR

Sot 15:58 Të tjera , Pejë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

Sot 15:57 Të tjera , Skenderaj

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

Sot 15:57 Të tjera , Kastriot

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

Sot 15:57 Të tjera , Fushë Kosovë

Kauqa ganitur +38349488343

250 EUR

Sot 15:56 Të tjera , Ferizaj

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

Sot 15:56 Të tjera , Gjakovë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

Sot 15:55 Të tjera , Zveçan

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

Sot 15:55 Të tjera , Klinë

Ormana me porosi +38349488343

100 EUR

Sot 15:54 Të tjera , Ferizaj

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

Sot 15:54 Të tjera , Gjilan

Ormana me porosi +38349488343

100 EUR

Dëshironi ta rinovoni shtëpinë, banesën apo zyrën tuaj? Të gjitha orenditë që ju duhen i gjeni me çmime shumë të volitshme në MerrJep.com. Gjej gjithçka që të duhet për të dekoruar shtëpinë, banesën apo zyrën tuaj me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Gjeni mobilje dhe dekorime në gjithë Kosovën


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Gjeni të gjitha llojet e mobiljeve dhe dekorimeve si shtretër, kreveta, piktura, ora muri, mobilje për sallon, dyer dhe dritare, ulëse për oborr, vazo për lule, inventar për zyre dhe shumë të tjera dhe blej mobiljet apo dekorimet që i përshtaten ambientit tuaj shtëpiak.


Bli dhe shit mobilje dhe dekorime online në MerrJep.com


Gjeni mobilje dhe dekorime në tregun më të madh për tregti online në Kosovë.


Shiko shpalljet për shitje të mobiljeve dhe dekorimeve të ndryshme për shtëpinë tuaj si shtretër, kreveta, piktura, ora muri, mobilje për sallon, dyer dhe dritare, ulëse për oborr, vazo për lule, inventar për zyre dhe të tjera në MerrJep.com.


Nëse keni mobilje apo dekorime për shtëpi për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas duke plotësuar formularin për regjistrim me të gjitha informacionet e nevojshme për secilën prej tyre.


Sigurohuni që të ngarkoni fotografi me kualitet të lartë në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të mobiljeve dhe dekorimeve tek blerësit potencial.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione