Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kauqa - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kauqa,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kauqa Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Sht 18:40 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

Garniturë (kauqa)

1 500 EUR

24 Gush 18:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

Kauqa

150 EUR Price Reduced

20 Gush 17:21 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

Kauqa

350 EUR

24 Pri 22:51 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

Kauqa

750 EUR

03 Jan 23:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

Kauqa 3 3 3 1

550 EUR

09 Dhj 20:30 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

shes

08 Nën 01:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

Kauqa

135 EUR

09 Sht 23:17 Makina dhe Vegla , Lipjan

Makineri per pastrim

1 EUR

07 Gush 15:02 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

Kauqa rreth

200 EUR

04 Gush 22:51 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

Kauqa

650 EUR

01 Korr 12:35 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

kauqa

200 EUR

31 Mar 22:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

kauqa 3 2 1

100 EUR Price Reduced

11 Mar 20:02 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

kauqa per sallon

650 EUR

19 Shk 14:48 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

Kauqa

27 Jan 21:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

Kauqa

18 Jan 15:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

Kauqa 3-3-2-1

650 EUR

15 Jan 08:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Lipjan

kauqa

400 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kauqa | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kauqa në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Kauqa në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Kauqa në kategorinë Ngrohës dhe Klima
  • kauqa në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • kauqa per sallon në kategorinë Mobilje salloni
  • Kauqa në kategorinë Mobilje salloni
  • kauqa në kategorinë Artikuj për koleksion
  • Kauqa në kategorinë Për zyrë
  • Kauqa në kategorinë Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
  • Kauqa në kategorinë Vetura | Jeep

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione