Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

germi - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe germi,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj germi Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Sht 14:22 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për kuzhinë , Prishtinë

PERDE

90 EUR

29 Sht 14:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Prishtinë

PERDE

90 EUR

29 Sht 14:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Prishtinë

PERDE

90 EUR

29 Sht 14:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

90 EUR

29 Sht 14:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Antikë dhe Art , Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

21 Sht 12:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Antikë dhe Art , Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

21 Sht 12:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

90 EUR

19 Sht 10:28 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Antikë dhe Art , Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

19 Sht 10:22 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

90 EUR

14 Sht 14:18 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Antikë dhe Art , Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

14 Sht 14:18 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

90 EUR

12 Sht 08:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Antikë dhe Art , Prishtinë

PIKTURE

30 EUR

12 Sht 08:43 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

90 EUR

28 Gush 08:41 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

90 EUR

28 Gush 08:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Prishtinë

PERDE

90 EUR

28 Gush 08:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Prishtinë

PERDE

90 EUR

18 Gush 14:51 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

TAVOLINE DRURI

50 EUR

18 Gush 14:45 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

90 EUR

18 Gush 14:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Prishtinë

PERDE

90 EUR

10 Gush 17:54 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

TAVOLINE DRURI

50 EUR

10 Gush 17:54 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Prishtinë

PERDE

03 Gush 14:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

TAVOLINE DRURI

50 EUR

03 Gush 14:01 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

100 EUR

27 Korr 13:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Prishtinë

PERDE

100 EUR

27 Korr 13:12 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

100 EUR

27 Korr 13:12 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

TAVOLINE DRURI

50 EUR

27 Korr 12:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

TAVOLINE DRURI

100 EUR

24 Korr 15:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

100 EUR

24 Korr 15:01 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

TAVOLINE DRURI

50 EUR

20 Korr 15:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

TAVOLINE DRURI

50 EUR

20 Korr 15:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

100 EUR

17 Korr 13:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

TAVOLINE DRURI

50 EUR

17 Korr 13:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Prishtinë

PERDE

100 EUR

17 Korr 13:28 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Zbukurime, Mbulesa, Batanije , Prishtinë

PERDE

100 EUR

17 Korr 13:28 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

100 EUR

17 Korr 13:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Prishtinë

TAVOLINE DRURI

50 EUR

14 Korr 13:51 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

100 EUR

14 Korr 12:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

TAVOLINE DRURI

50 EUR

14 Korr 10:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

TEPIH LESHI

1 EUR

14 Korr 10:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

TEPIH LESHI

40 EUR

12 Korr 13:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Lule dhe bimë , Prishtinë

LULE

90 EUR

12 Korr 12:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Prishtinë

PERDE

100 EUR Price Reduced

12 Korr 11:35 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige , Prishtinë

TAVOLINE DRURI

50 EUR

10 Korr 13:02 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Prishtinë

TERMO

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj germi | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • germi në kategorinë Vila
  • germi në kategorinë Banesa
  • germi në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • germi në kategorinë Hapsirë afariste
  • germi në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • Germi në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • germi në kategorinë Patundshmëri
  • Germi në kategorinë Shtëpi
  • Germi në kategorinë Vila
  • germi në kategorinë Patundshmëri

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione