Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtrat - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtrat,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtrat Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 18:10 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Gjilan

Shtrat

110 EUR

Dje 14:09 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Prishtinë

shtrat per femije

200 EUR

Dje 13:53 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Shtrat per femije

200 EUR

29 Maj 21:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Gjilan

Shtrat per bebe

55 EUR

29 Maj 13:01 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Prishtinë

Kauqa - krevata- shtrati

29 Maj 11:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Fushë Kosovë

Shtrat per femij

150 EUR

28 Maj 22:47 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Vushtrri

Shtrat per femije

100 EUR

28 Maj 21:43 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Prizren

Shitet kreveti per femije i paperdorur

140 EUR

28 Maj 20:57 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Pejë

Kauqa

150 EUR Price Reduced

28 Maj 19:32 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për kuzhinë , Mitrovicë

Shitet shtrat per femije

50 EUR Price Reduced

28 Maj 18:42 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Fushë Kosovë

Shtrat Per Femije CAM

200 EUR

28 Maj 18:14 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Fushë Kosovë

Shtrat per bebe

130 EUR

28 Maj 17:31 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Prishtinë

hulaje shtrat

50 EUR

28 Maj 17:31 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Prishtinë

hulaje shtrat

50 EUR

28 Maj 17:30 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Pejë

Ulse&Luhatëse

35 EUR

28 Maj 17:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Prishtinë

Shtrat + dyshek

60 EUR

28 Maj 16:28 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Shtrat

50 EUR

28 Maj 16:27 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Ferizaj

Shtrat për vajza

30 EUR

28 Maj 16:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Lipjan

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

28 Maj 16:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Prishtinë

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

28 Maj 15:57 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Skenderaj

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

28 Maj 15:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Mitrovicë

Dhomë gjumi per vajza

400 EUR

28 Maj 15:51 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Besianë

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

28 Maj 15:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Mitrovicë

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

28 Maj 15:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Vushtrri

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

28 Maj 15:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Zubin Potok

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

28 Maj 15:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Kastriot

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

28 Maj 15:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Malishevë

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

28 Maj 15:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Gjilan

shtrat gjumi

200 EUR

28 Maj 15:19 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Viti

Shtrat per bebe

120 EUR

28 Maj 15:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Prishtinë

Shtrat

180 EUR

28 Maj 14:11 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Fushë Kosovë

Shtrat per bebe

80 EUR

28 Maj 06:20 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Te gjitha komplet per femije

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtrat | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Shtrat në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Shtrat në kategorinë Për fëmijë
  • shtrat në kategorinë Paisje për mjeksi
  • Shtrat në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Shtrat per bebe në kategorinë Biznes dhe punë
  • Shtrat në kategorinë Biznes dhe punë
  • shtrat në kategorinë Antikë dhe Art
  • Shtrat në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • shtrat në kategorinë Banesa
  • Shtrat per femije në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione