Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

polir - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polir,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polir Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Qer 14:57 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Per polir

35 EUR

15 Maj 11:24 Makina dhe Vegla , Dragash

MASHIN PER ME LIMU MERMER DHE GRANIT

1 800 EUR

19 Pri 20:49 Makina dhe Vegla , Pejë

Maqina e ardhur nga zvicra per polir

1 EUR

17 Nën 18:03 Makina dhe Vegla , Gjilan

Makine per Polir

25 EUR Price Reduced

02 Shk 03:59 Makina dhe Vegla , Burim

Shiten makinat per polir.

70 EUR Price Reduced

02 Sht 17:23 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Maqin per Polir

35 EUR Price Reduced

18 Gush 11:35 Makina dhe Vegla , Besianë

Makin per Polir

18 Qer 15:38 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Polir

140 EUR

16 Maj 19:27 Makina dhe Vegla , Prizren

Makin per polir

135 EUR

28 Pri 14:02 Makina dhe Vegla , Gjilan

shes makinen per polir

2 EUR

26 Pri 19:06 Makina dhe Vegla , Gjakovë

Shes maqine per polir

27 Jan 14:14 Makina dhe Vegla , Prishtinë

makina dhe vegla

220 EUR

27 Jan 14:02 Makina dhe Vegla , Prishtinë

polir per parket

220 EUR

08 Jan 18:18 Makina dhe Vegla , Malishevë

Makin per mprerje thikave

120 EUR

08 Jan 10:16 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Makina

120 EUR

07 Dhj 08:50 Makina dhe Vegla , Gjakovë

Mjete pune nga zvicra

7 EUR

03 Maj 23:56 Makina dhe Vegla , Viti

Shiten kto mjete

1 EUR

28 Pri 09:31 Makina dhe Vegla , Deçan

Shes maqin per polir nga gjermonia

48 EUR Price Reduced

05 Qer 19:22 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Makinr per polir

65 EUR

07 Jan 09:39 Makina dhe Vegla , Prizren

MASHIN PER ME LIMU GRANIT DHE MERMER

1 500 EUR Price Reduced

06 Gush 12:40 Makina dhe Vegla , Vushtrri

Makin per polir

35 EUR

26 Maj 01:21 Makina dhe Vegla , Skenderaj

maqin per polir

45 EUR

28 Pri 19:49 Makina dhe Vegla , Malishevë

MASHIN ME GDHEND LIMU POLIR MERMER - GRANIT

1 450 EUR Price Reduced

10 Dhj 11:08 Makina dhe Vegla , Kastriot

Makin per polir

15 EUR

02 Tet 21:22 Makina dhe Vegla , Kaçanik

makin per gdhendje,polir

75 EUR

06 Korr 01:37 Makina dhe Vegla , Prishtinë

brusalic per polir

35 EUR

11 Mar 00:00 Makina dhe Vegla , Pejë

Shllajferica me ajer

40 EUR Price Reduced

10 Jan 18:04 Makina dhe Vegla , Prishtinë

maqin nivelimi

250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polir | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • polir në kategorinë Biçikleta
  • polir në kategorinë Styling dhe Pajisje Sportive
  • polir në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Polir në kategorinë Banesa
  • Polir në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • polir në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Polir në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • polir në kategorinë Për meshkuj
  • polir në kategorinë Punë
  • Polir në kategorinë Elektronika

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione