Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për fëmijë - Mobilje, paisje, veshje dhe lodra për fëmijë në shitje

Mobilje/Pajisje , 11507
Lodra , 5095
Veshje , 1576

Eksploroni gamën tonë të gjerë të shtretërve, karrocave, veshjeve dhe lodrave për fëmijë. Gjeni veshje, lodra, karroca, shtretër të ri dhe të përdorur për fëmijë të të gjitha moshave.


Shikoni shpalljet dhe gjeni gjithçka që ju duhet për fëmijët tuaj në mesin e 3.783 shpalljeve të gjërave për fëmijë.


Përdorni filtrat për kërkim për të gjetur më lehtë dhe shpejt atë që kërkoni dhe blej të gjitha gjërat që i duhen fëmijëve tuaj në MerrJep.com.

Sot 17:20 Mobilje/Pajisje , Prizren

Qant per shkoll e re

10 EUR

Sot 16:40 Mobilje/Pajisje , Prizren

karrika per femije

30 EUR Price Reduced

Sot 16:12 Lodra , Prishtinë

Shitet Vetura per femije

200 EUR Price Reduced

Sot 16:01 Lodra , Mitrovicë

Shitet

60 EUR

Sot 15:55 Lodra , Prishtinë

Puzzle Star Wars

25 EUR

Sot 15:36 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Karroce për femije edhe Shtepiz

70 EUR

Sot 14:01 Lodra , Mitrovicë

Shitet karroca per femije.

50 EUR

Sot 13:06 Mobilje/Pajisje , Burim

Ulse per femije ne veture

Sot 13:01 Mobilje/Pajisje , Burim

Karroca per femije Concord

90 EUR

Sot 12:58 Mobilje/Pajisje , Burim

Maksikoza per Bebe

Sot 12:37 Mobilje/Pajisje , Klinë

Shitet karroca per femije

150 EUR Price Reduced

Sot 12:24 Lodra , Pejë

Hulaj

35 EUR

Sot 11:53 Lodra , Pejë

Bicikull per Femije

30 EUR

Sot 10:24 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Shtratë per femije

90 EUR

Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Veshje star wars

18 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Lodra , Prishtinë

Lodra

25 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Lodra , Prishtinë

Veshje spiderman

13 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Jakne e re nga Benetton

13 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Spiderman veshje

15 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Jakne per vajza

17 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Jakne per djem

25 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Jakne per dimer

12 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Patike nga zara

10 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Lodra , Prishtinë

Trotinet

13 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Çante

9 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Jakne

10 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Lodra , Prishtinë

Lodra dhe çante

25 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

3 Jakne nga benettoni

30 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Fustane

10 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Patike Nike

8 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Llampe dekoruese

14 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Çanta per vajza te vogla

10 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Veshje , Prishtinë

Jakne per femije

10 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:45 Lodra , Prishtinë

Lodra per femije

13 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 09:42 Veshje , Pejë

Pantolla adidas per femije

10 EUR Price Reduced

Sot 09:41 Lodra , Pejë

Vetura per femije

290 EUR Price Reduced

Sot 08:07 Lodra , Mitrovicë

Shitet rrethi per femije

50 EUR

Sot 07:53 Lodra , Burim

Shes rotoballa

35 EUR

Sot 07:52 Mobilje/Pajisje , Fushë Kosovë

shtrat per femije

120 EUR

Gjithçka që ju duhet për fëmijët tuaj në një vend. Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni mobilje, paisje, veshje, karroca dhe lodra për fëmijë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën e fëmijëve tuaj për të pasur gjithçka që iu duhet me çmimet më të volitshme në treg.


Gjeni mobilje, paisje, karroca, veshje, lodra për fëmijë në MerrJep.com


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjeni gjithçka që ju duhet për fëmijët tuaj si karroca, shtretër, mobilje, veshje, maksikoza, luhatëse, vetura me bateri, mbajtëse për bebe, motora me rrymë, këpuca për fëmijë dhe shumëçka tjetër në MerrJep.com dhe zgjedhni ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.


Blini dhe shisni mobilje, paisje, veshje dhe lodra për fëmijë në MerrJep.com


Kërko shpallje për mobilje, veshje, paisje dhe lodra të reja dhe të përdorura për fëmijë në gjithë Kosovën.


Gjeni ofertat më të mira për gjërat për fëmijë si karroca, shtretër, mobilje, veshje, maksikoza, luhatëse, vetura me bateri, mbajtëse për bebe, motora me rrymë, këpuca për fëmijë dhe shumëçka tjetër në MerrJep.com.


Nëse keni paisje, veshje, mobilje apo lodra për fëmijë të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për gjërat që dëshironi t'i shisni dhe vendosni shpalljen tuaj në mesin e 8.737 shpalljeve për të gjitha llojet e paisjeve për fëmijë dhe pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione