Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për fëmijë Të gjitha në Gjakovë

Lodra , 121
Veshje , 23

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Për fëmijë,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Për fëmijë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:00 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shes luhajen per femij

75 EUR

29 Maj 10:17 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shitet luhatse

40 EUR Price Reduced

28 Maj 15:27 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Maksikoze dhe ulese ushqimi

110 EUR

28 Maj 14:26 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Karroce per bebe

60 EUR

28 Maj 06:20 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Te gjitha komplet per femije

120 EUR

27 Maj 19:30 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Krevat per beba

150 EUR

27 Maj 18:52 Lodra , Gjakovë

Shes luhajen per femij

75 EUR

27 Maj 11:22 Lodra , Gjakovë

Shes luhajen per femij

75 EUR

25 Maj 00:02 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Maksikoz dhe ulese ushqimi

110 EUR

22 Maj 23:59 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Bicikell

20 EUR

21 Maj 17:00 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shes luhajen per femij

75 EUR

19 Maj 00:32 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shes krevatin per femij

80 EUR

18 Maj 04:02 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shitet

150 EUR

18 Maj 02:58 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shiten

100 EUR

18 Maj 02:49 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shitet

130 EUR

16 Maj 11:15 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Bicikleta

70 EUR

10 Maj 21:10 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shitet kolica për femijë

120 EUR

09 Maj 21:56 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

shitet kolica per fëmij

120 EUR

09 Maj 02:15 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Bicikell

20 EUR

30 Pri 16:20 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shes luhajen per femij

60 EUR

29 Pri 00:44 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Dhome per vajza

60 EUR

25 Pri 23:36 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shtrat luhates per bebe

70 EUR

24 Pri 22:41 Lodra , Gjakovë

Hoverboard Rrota me bluetooth, vie me karikus

80 EUR

22 Pri 06:46 Lodra , Gjakovë

Per femije

70 EUR

21 Pri 19:27 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Karroc per binjak Chicco

130 EUR

20 Pri 21:03 Lodra , Gjakovë

Shes krevatin per femij

70 EUR

19 Pri 12:05 Lodra , Gjakovë

SHITET ZAGARICA LEONES

25 EUR

18 Pri 19:03 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Krevat i firmes Lorelli

16 Pri 18:34 Lodra , Gjakovë

Shes luhajen per femij

55 EUR

05 Pri 19:16 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shes luhajen per femij

55 EUR

03 Pri 13:12 Lodra , Gjakovë

Shes luhajen per femij

55 EUR

02 Pri 18:40 Lodra , Gjakovë

Shes luhajen per femij

55 EUR

02 Pri 03:07 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Karroca per binjak

50 EUR

01 Pri 12:03 Veshje , Gjakovë

Shes luhajen per femij

55 EUR

31 Mar 19:12 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shiret makina për fëmijë

200 EUR

31 Mar 03:54 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shtrat per femije

100 EUR Price Reduced

29 Mar 21:53 Lodra , Gjakovë

Shes luhajen per femij

55 EUR

26 Mar 18:13 Lodra , Gjakovë

Luhatese Elektrike

60 EUR

23 Mar 02:18 Lodra , Gjakovë

Shes luhajen per femij

55 EUR

21 Mar 14:51 Lodra , Gjakovë

Shes luhajen per femij

55 EUR

20 Mar 07:08 Lodra , Gjakovë

Lojra per femije me pages

18 Mar 14:47 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shes luhajen per femij

55 EUR

15 Mar 19:09 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shes luhajen per femij

55 EUR

13 Mar 20:23 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shiten

100 EUR

13 Mar 04:02 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shitet

260 EUR

09 Mar 21:58 Lodra , Gjakovë

Shes luhajen per femij

60 EUR

09 Mar 07:32 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shiten

160 EUR

07 Mar 09:42 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shitet karroca

120 EUR

06 Mar 20:59 Lodra , Gjakovë

Shiten

160 EUR

06 Mar 13:15 Mobilje/Pajisje , Gjakovë

Shes kolice per femije

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione