Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për fëmijë Të gjitha në Prishtinë

Lodra , 1845
Veshje , 737

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Për fëmijë,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Për fëmijë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:04 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Karrocë Per Femije

200 EUR Price Reduced

Sot 00:54 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Qante shkolle , 35 €

35 EUR

Sot 00:54 Veshje , Prishtinë

Kepuce per femije

10 EUR

Dje 14:30 Veshje , Prishtinë

Shiten postava per femije

Dje 13:36 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Karroce "STOKKE"

270 EUR

Dje 00:01 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Karroce për femije edhe Shtepiz

70 EUR

Dje 00:01 Lodra , Prishtinë

Kulla lodra!OFERT!

30 Sht 23:42 Lodra , Prishtinë

Shes bicikleten e re

30 Sht 23:37 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Karroc per binjak

110 EUR

30 Sht 21:28 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Maksikoze

40 EUR

30 Sht 16:00 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Ulëse fëmijësh per veture

50 EUR

30 Sht 14:44 Veshje , Prishtinë

Spiderman veshje

15 EUR

Shitësit të Besuar
30 Sht 14:37 Veshje , Prishtinë

Jakne per djem

25 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 14:33 Veshje , Prishtinë

Jakne e re nga Benetton

13 EUR

Shitësit të Besuar
30 Sht 14:30 Veshje , Prishtinë

Patike nga zara

10 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 14:29 Veshje , Prishtinë

Veshje star wars

18 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 14:24 Lodra , Prishtinë

Veshje spiderman

13 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 14:23 Veshje , Prishtinë

Jakne per vajza

17 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 14:21 Lodra , Prishtinë

Lodra per vajza

25 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 14:19 Lodra , Prishtinë

Lodra

25 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 12:00 Lodra , Prishtinë

Shitet Vetura per femije

200 EUR Price Reduced

30 Sht 09:46 Lodra , Prishtinë

Trotinet

13 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 09:46 Veshje , Prishtinë

Jakne per dimer

12 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 09:46 Veshje , Prishtinë

Çante

9 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 09:46 Veshje , Prishtinë

Jakne

10 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 09:46 Veshje , Prishtinë

3 Jakne nga benettoni

30 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 09:46 Veshje , Prishtinë

Fustane

10 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 09:46 Veshje , Prishtinë

2 Fustane per raste re veçanta

17 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 09:46 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Llampe dekoruese

14 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 09:46 Lodra , Prishtinë

Lodra per femije

13 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 09:46 Veshje , Prishtinë

Patike Nike

8 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 09:46 Veshje , Prishtinë

Jakne per femije

10 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
30 Sht 09:46 Veshje , Prishtinë

Çanta per vajza te vogla

10 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
29 Sht 23:59 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Shtratë per femije

100 EUR Price Reduced

29 Sht 23:40 Lodra , Prishtinë

shitet rrethi per femije

30 EUR

29 Sht 23:40 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

shitet Hulaja per femije

125 EUR

29 Sht 23:35 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Shes maksikoz

20 EUR Price Reduced

29 Sht 12:41 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Shitet

80 EUR

29 Sht 11:58 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Shtratë per femije

90 EUR

29 Sht 02:20 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Tortinet

281 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione