Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

PS4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Shtëpi dhe familje | Për fëmijë

Lodra , 51
Veshje , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe PS4,kategori Për fëmijë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj PS4 Të gjitha | Për fëmijë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 22:29 Veshje , Prishtinë

Atlete per femije ,10 €

10 EUR

07 Mar 13:04 Lodra , Prishtinë

Puzzle Star Wars

25 EUR

13 Shk 09:54 Lodra , Mitrovicë

CD per Ps4

27 Jan 06:33 Lodra , Prishtinë

Shtrat nga Chicco

100 EUR

14 Jan 21:16 Mobilje/Pajisje , Rahovec

Cd per ps4

25 EUR

08 Dhj 13:07 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

PS4 gta

25 EUR

11 Tet 00:40 Lodra , Mitrovicë

sony PS4

180 EUR

02 Tet 22:39 Lodra , Mitrovicë

sony PS4

199 EUR

18 Sht 00:45 Lodra , Mitrovicë

ps4 sa po ardhur nga germany

230 EUR

13 Sht 20:51 Mobilje/Pajisje , Fushë Kosovë

Ps4

250 EUR

04 Sht 22:15 Lodra , Gjilan

Shitet ps4

200 EUR

29 Gush 16:22 Mobilje/Pajisje , Fushë Kosovë

Ps4

350 EUR

29 Gush 13:12 Mobilje/Pajisje , Fushë Kosovë

Ps4

26 Gush 20:36 Lodra , Prishtinë

Ps4 slim 500 GB 2 gjesteka 2 Loja

200 EUR

07 Gush 16:19 Lodra , Prishtinë

Soni 4 i ri

230 EUR

25 Korr 21:15 Mobilje/Pajisje , Ferizaj

Dhome gjumi per femije

400 EUR

24 Korr 22:21 Lodra , Prishtinë

Kali lëkundës

45 EUR

10 Korr 12:42 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Shes PS4 slim

200 EUR

20 Mar 22:48 Mobilje/Pajisje , Prizren

PS4

370 EUR

19 Mar 22:07 Lodra , Mitrovicë

SHITET PS4 SLIM 1TB

209 EUR

19 Mar 19:18 Mobilje/Pajisje , Prizren

PS4

350 EUR

28 Nën 17:47 Lodra , Viti

Sony ps4

270 EUR

06 Sht 23:26 Mobilje/Pajisje , Vushtrri

Cede PS4

31 Korr 08:57 Mobilje/Pajisje , Besianë

Shitet ps4

260 EUR

30 Korr 14:22 Lodra , Gjakovë

CD Ps4 GTA 5

20 EUR

26 Qer 10:46 Lodra , Prishtinë

Ps slim 4

21 Maj 10:22 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

PS4

100 EUR

05 Maj 16:05 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Termometër digjital me infrared

18 EUR

29 Pri 14:56 Lodra , Prishtinë

SHITET - PS4 - 1TB

280 EUR

29 Pri 04:08 Lodra , Prishtinë

Play station 4

280 EUR

23 Pri 19:07 Lodra , Gjakovë

Gjestik ps4

25 EUR

21 Pri 00:12 Lodra , Gjakovë

Fifa 20 ps4

20 EUR

21 Pri 00:12 Lodra , Gjakovë

Fifa 20 ps4

15 EUR

21 Pri 00:12 Lodra , Gjakovë

Fifa 20 ps4

15 EUR

17 Shk 10:33 Lodra , Prizren

Cede PS4

25 EUR

16 Shk 22:30 Mobilje/Pajisje , Prizren

Shitet MacroBaby per Trinjak

550 EUR

04 Jan 22:37 Lodra , Gjakovë

Cd fifa 20 per ps4

25 EUR

11 Sht 21:41 Lodra , Rahovec

Të interesuar.

250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj PS4 | Të gjitha | Për fëmijë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

ps4 ps4 ps4 ps4 Ps4 Ps4 PS4 ps4 PS4 ps4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione