Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Per bebe | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Shtëpi dhe familje | Për fëmijë

Lodra , 57
Veshje , 49

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Per bebe,kategori Për fëmijë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Per bebe Të gjitha | Për fëmijë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 22:03 Mobilje/Pajisje , Ferizaj

Korite per bebe

85 EUR

17 Mar 14:07 Mobilje/Pajisje , Besianë

Shtrat per Bebe me dyshek

100 EUR

14 Mar 00:14 Veshje , Prizren

Kolica per bebe

50 EUR

05 Mar 20:07 Mobilje/Pajisje , Pejë

Shtrat per bebe

120 EUR

28 Shk 04:51 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Shtrat per fëmij

270 EUR

26 Shk 16:04 Lodra , Prishtinë

Shitet Luahtese per bebe

85 EUR

26 Shk 09:06 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Shtrat per bebe

260 EUR

15 Shk 19:25 Veshje , Gjilan

Per bebe kreher

8 EUR Price Reduced

13 Shk 09:51 Lodra , Ferizaj

lugares per bebê

100 EUR

04 Shk 23:54 Lodra , Prizren

Maxicosa,mbajtëse per bebe

29 Jan 10:05 Veshje , Gjilan

Per bebe mbathje

10 EUR

27 Jan 06:36 Veshje , Gjilan

Veshje per bebe!

1 EUR Price Reduced

24 Jan 00:51 Mobilje/Pajisje , Gjilan

Rrjet per Makzikoz

12 EUR Price Reduced

23 Jan 12:55 Mobilje/Pajisje , Gjilan

Luhatese

50 EUR

22 Jan 17:44 Mobilje/Pajisje , Vushtrri

Ulese ushqimi per bebe

50 EUR

22 Jan 14:47 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Shtrat per bebe (femije)

180 EUR

21 Jan 18:45 Mobilje/Pajisje , Besianë

Shtrat për bebe

60 EUR

20 Jan 15:40 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

Maxi Cosi Cabrio Fix

60 EUR

16 Jan 14:49 Veshje , Gjilan

Per Bebe!

2 EUR Price Reduced

14 Jan 17:50 Mobilje/Pajisje , Prishtinë

SHTRAT PER BEBE

28 EUR

13 Jan 20:15 Lodra , Vushtrri

Shitet

60 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Per bebe | Të gjitha | Për fëmijë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Per bebe në kategorinë Veshje/Këpucë
  • per bebe në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • per bebe në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Per bebe në kategorinë Mobilje salloni
  • per bebe në kategorinë Për fëmijë
  • Per bebe në kategorinë Vetura
  • Per bebe në kategorinë Dhoma
  • Per bebe në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • Per bebe në kategorinë Shërbime
  • per bebe në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione