Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Maksikoza për fëmijë - Gjeni maksikoza për fëmijë dhe bebe në MerrJep

Lodra , 36
Veshje , 7

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një maksikozë për bebe, fëmijë, ose binjakët tuaj, MerrJep është destinacioni juaj për gjithçka.

Ne ofrojmë zgjedhjen më të mirë dhe çmimet më të mira në të gjitha maksikozat dhe aksesorët e maksikozave, nga maksikozat për foshnje te maksikozat e fëmijëve të vegjël, ne i kemi të gjitha!

Brendet e maksikozave që mund t'i gjeni në MerrJep janë: Chipolino, Gala, Lorelli, Quinny dhe më shumë.

27 Mar 19:57 ,

Maksikoza

15 EUR

14 Mar 22:54 ,

Krevet per femij

250 EUR

26 Tet 00:55 ,

Maksikoza

13 Tet 22:52 ,

Maksikoza

55 EUR

Maksikoza për fëmijë dhe bebe në shitje


Në MerrJep ne e dimë që siguria e fëmijëve tanë është përparësia jonë më e lartë. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë vetëm maksikozat më të mira të makinave për foshnjat dhe fëmijët e vegjël, nga emrat e markave si Chipolino, Gala, Lorelli, Quinny dhe më shumë.

Pavarësisht nga buxheti juaj, ju mund të gjeni një maksikozë që do të sigurojë sigurinë e fëmijës tuaj ndërsa udhëtoni nëpër qytet.Maksikoza të përdorura në shitje


Nëse jeni duke kërkuar maksikozën më të mirë për foshnjën ose vogëlushin tuaj, keni ardhur në vendin e duhur. Nëse jeni gjysh apo prind dhe bëni pazar për një karrige fëmijësh, atëherë ju duhet të dini se cilat tipare duhet të kërkoni në një vend për makinë për fëmijë.

Gjëja më e rëndësishme kur zgjedh një maksikozë për foshnje është siguria. Ëhtë e rëndësishme të zgjidhni një vend makine që do t'i përshtatet siç duhet foshnjës tuaj dhe është i sigurt për t'u përdorur në automjetin tuaj. Ekzistojnë tre lloje kryesore të sediljeve për foshnje: sedilje të kthyera pas, përpara dhe ato të konvertueshme.


Çfarë duhet të konsideroni kur blini maksikoza të përdorura?


Sediljet e makinës mbrojnë fëmijën tuaj, por ato duhet të jenë të sigurta për makinën tuaj.

Është jetike që ju të zgjedhni vendin e duhur për maksikozën dhe fëmijën tuaj. Kur blini një karrige makine të përdorur, ka gjëra të rëndësishme për të menduar dhe kontrolluar para se ta përdorni.

Kontrolloni nëse maksikoza është aprovuar nga Standardet Federale të Sigurisë së Automjeteve Motorike. Nëse nuk miratohet, mos e përdorni. Këtë informacion mund ta gjeni në pjesën e brendshme të maksikozës.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione