Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për fëmijë Të gjitha në Viti

Lodra , 51
Veshje , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Për fëmijë,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Për fëmijë | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 15:19 Mobilje/Pajisje , Viti

Shtrat per bebe

120 EUR

08 Maj 10:50 Lodra , Viti

Trotineta

05 Mar 23:50 Mobilje/Pajisje , Viti

sony 4

190 EUR

29 Dhj 21:35 Veshje , Viti

Ulëse fëmijësh,fustan,korpë

100 EUR

08 Dhj 22:58 Mobilje/Pajisje , Viti

Krevet per fëmij

55 EUR

15 Nën 00:00 Mobilje/Pajisje , Viti

Karrocë

70 EUR

15 Nën 00:00 Mobilje/Pajisje , Viti

Krevat gjumi

50 EUR

03 Nën 20:32 Veshje , Viti

Fustan i ri dhe korpa

50 EUR

16 Tet 23:34 Mobilje/Pajisje , Viti

Karroca per Femije

350 EUR

20 Sht 23:43 Mobilje/Pajisje , Viti

Karrigë ushqimi

100 EUR

06 Maj 18:30 Mobilje/Pajisje , Viti

Krevat per femije

50 EUR

30 Mar 21:02 Mobilje/Pajisje , Viti

Shiten

17 Mar 17:45 Mobilje/Pajisje , Viti

Nintendo switch

100 EUR

05 Mar 21:18 Mobilje/Pajisje , Viti

Playstation 3

90 EUR

23 Jan 02:25 Lodra , Viti

Shes kolice per femi

28 Nën 17:47 Lodra , Viti

Sony ps4

270 EUR

25 Nën 17:40 Mobilje/Pajisje , Viti

Tv ne shitje

120 EUR

03 Tet 16:52 Lodra , Viti

Motorr me bateri 3- 9 vjec

80 EUR

10 Sht 05:04 Lodra , Viti

Karoc

80 EUR

07 Sht 08:48 Mobilje/Pajisje , Viti

Shiten biqikletat

50 EUR

02 Sht 23:59 Veshje , Viti

shiten

150 EUR

20 Gush 14:48 Mobilje/Pajisje , Viti

tavoline per femije dhe dubak

35 EUR

28 Korr 13:52 Mobilje/Pajisje , Viti

Karrocë për fëmijë

60 EUR

21 Korr 07:32 Lodra , Viti

Lodra per femije.

50 EUR

30 Qer 14:22 Lodra , Viti

Shes motorrin per femij me batari merrym

150 EUR

08 Qer 18:19 Lodra , Viti

Shes HoverBord ne gjendje te mir

100 EUR

31 Maj 23:01 Mobilje/Pajisje , Viti

Karroce per Femije

130 EUR

05 Maj 01:03 Mobilje/Pajisje , Viti

Krevati per femije

60 EUR Price Reduced

06 Pri 16:47 Lodra , Viti

MATORRA TE RI

15 Mar 04:39 Mobilje/Pajisje , Viti

Biqikletë

130 EUR

14 Mar 15:21 Mobilje/Pajisje , Viti

Bicikleta

150 EUR

14 Mar 15:21 Mobilje/Pajisje , Viti

Biqikletë

130 EUR

15 Shk 01:05 Lodra , Viti

Dron

50 EUR

28 Jan 14:54 Lodra , Viti

Dron

150 EUR

20 Jan 13:26 Mobilje/Pajisje , Viti

Mbulesa per djep

15 EUR

09 Jan 14:29 Mobilje/Pajisje , Viti

Karroce

160 EUR

11 Dhj 21:17 Mobilje/Pajisje , Viti

Shitet

130 EUR

13 Nën 18:42 Mobilje/Pajisje , Viti

Krevatet në shitje

99 EUR

10 Nën 10:45 Lodra , Viti

Lodra te reja

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione