Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Qer 21:11 Të tjera , Besianë

Maqin kunder vllages

1 EUR

05 Qer 17:49 Ngrohës dhe Klima , Besianë

klime montuese

85 EUR Price Reduced

05 Qer 17:45 Ngrohës dhe Klima , Besianë

klime montuese

85 EUR

02 Qer 09:57 Furra dhe mikrovalë , Besianë

Mikroval

110 EUR

29 Maj 17:20 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Besianë

LAVATRIÇE SIEMENS

99 EUR Price Reduced

29 Maj 14:29 Të tjera , Besianë

Shes shporetin Alfa Plam 20KW

700 EUR

29 Maj 14:18 Të tjera , Besianë

APARAT I KAFES

19 EUR Price Reduced

27 Maj 00:27 Furra dhe mikrovalë , Besianë

Shporet montus

100 EUR

26 Maj 00:24 Të tjera , Besianë

Shes llusterat

24 Maj 00:39 Furra dhe mikrovalë , Besianë

Mikroval

55 EUR

23 Maj 23:51 Të tjera , Besianë

Aparat per Pomfrita

35 EUR

10 Maj 13:40 Të tjera , Besianë

Agregat me benzin

04 Maj 08:48 Të tjera , Besianë

Shporet per nxemje

01 Maj 22:55 Furra dhe mikrovalë , Besianë

Furra

450 EUR

26 Pri 22:12 Frigoriferë dhe frizë , Besianë

Vitrina

1 EUR

03 Pri 02:53 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Nxemje me plin

320 EUR

02 Pri 04:39 Frigoriferë dhe frizë , Besianë

Bure

7 EUR

02 Pri 04:33 Frigoriferë dhe frizë , Besianë

Bure

7 EUR

30 Mar 02:14 Të tjera , Besianë

shiten raftat

430 EUR

29 Mar 02:26 Fshesë me korrent , Besianë

Shiten Fshisat

40 EUR

27 Mar 02:09 Të tjera , Besianë

shiten mbajtset e raftave te reja

430 EUR

19 Mar 18:23 Frigoriferë dhe frizë , Besianë

Friz, feigorifer

220 EUR

19 Mar 18:02 Të tjera , Besianë

Aparat per kafe

90 EUR

16 Mar 13:06 Të tjera , Besianë

Shiten Rubinet / Qeshme

180 EUR

16 Mar 11:57 Të tjera , Besianë

Rubinet, Qeshme

190 EUR

12 Mar 20:08 Të tjera , Besianë

Shporet

140 EUR

05 Mar 15:37 Enëlarëse , Besianë

Enëlarse

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione