Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Enëlarëse | Beko | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Beko Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 21:58 Enëlarëse , Gjakovë

Enelarese

70 EUR Price Reduced

25 Mar 11:28 Enëlarëse , Prishtinë

Enelarse

120 EUR

24 Mar 11:57 Enëlarëse , Gjilan

Enëlarse

60 EUR

19 Mar 23:27 Enëlarëse , Pejë

shitet enë larsja

100 EUR

05 Mar 15:37 Enëlarëse , Besianë

Enëlarse

120 EUR

26 Shk 18:44 Enëlarëse , Pejë

Beko Delon

390 EUR

25 Shk 14:25 Enëlarëse , Prishtinë

Shes enëlarëse

50 EUR

24 Shk 20:57 Enëlarëse , Gjakovë

Shitet

70 EUR

09 Shk 19:49 Enëlarëse , Prizren

Shes

85 EUR Price Reduced

09 Shk 13:10 Enëlarëse , Rahovec

maqinë enëlarse

100 EUR

08 Shk 20:38 Enëlarëse , Prizren

Shitet Enlarse Beko

80 EUR Price Reduced

05 Shk 19:21 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:21 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:21 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:21 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:21 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:21 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:21 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:16 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:16 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:16 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:16 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:16 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:16 Enëlarëse , Gjilan

Enë Larëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:16 Enëlarëse , Gjilan

Enëlarëse Beko

170 EUR

05 Shk 19:16 Enëlarëse , Gjilan

Enëlarëse Beko

170 EUR

02 Shk 17:04 Enëlarëse , Gjilan

Enëlarëse Beko

170 EUR

23 Jan 12:55 Enëlarëse , Ferizaj

Punon shume mire

100 EUR

23 Jan 09:06 Enëlarëse , Skenderaj

Shitet enelarsja dhe shporeti i plinit

110 EUR

02 Jan 11:41 Enëlarëse , Rahovec

Ne shitje

200 EUR Price Reduced

12 Dhj 18:50 Enëlarëse , Ferizaj

shitet

550 EUR

07 Dhj 23:34 Enëlarëse , Pejë

SHITEN

30 Nën 22:16 Enëlarëse , Drenas

Tv 2 Enlarse 1

19 Nën 13:13 Enëlarëse , Gjilan

beko super gjendje

65 EUR

17 Nën 15:03 Enëlarëse , Prizren

Enë larese

90 EUR

14 Nën 18:38 Enëlarëse , Skenderaj

Shitet enëlaresja dhe shporeti me plin

140 EUR

12 Nën 16:40 Enëlarëse , Besianë

Enelarese BEKO

150 EUR

08 Nën 01:03 Enëlarëse , Gjilan

Enëlarsë

100 EUR

03 Nën 21:07 Enëlarëse , Prishtinë

enlarse beko

03 Nën 00:53 Enëlarëse , Prishtinë

Enlarse

150 EUR

30 Tet 07:38 Enëlarëse , Burim

Enëlarëse

180 EUR

28 Tet 15:22 Enëlarëse , Ferizaj

Shitet Enëlarse Beko

70 EUR Price Reduced

24 Tet 16:37 Enëlarëse , Ferizaj

Enëlarse

250 EUR

20 Tet 23:37 Enëlarëse , Prishtinë

Shitet Enelarsja

160 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Beko Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione