Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:15 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

Shitet frigoriferi Beko

160 EUR Price Reduced

Sot 17:45 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

shitet frigoriferi

450 EUR

Sot 17:44 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

kalldaj me pelet 24kw

900 EUR

Sot 17:44 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

breneri i peletit burnit

450 EUR

Sot 17:44 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

kalldaja e nxemjes me pelet 30kw

1 700 EUR

Sot 17:43 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe Miele

110 EUR

Sot 17:43 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

kalldaj me pelet per nxemje 25kw

800 EUR

Sot 17:42 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

frigorifer+friz panasonic

180 EUR

Sot 17:41 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Bojler gorenje 80L

45 EUR

Sot 17:38 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shporet montues elektrolux

130 EUR

Sot 14:15 Të tjera , Ferizaj

Dritare 120 me 80

Sot 08:14 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

SHITET FURRA MONTUSE WIRPOOL

1 EUR Price Reduced

Dje 09:39 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

Shitet

550 EUR

Dje 09:06 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR SMART SINUSOID 600 Watt/1000 Watt/2000 Watt

210 EUR

Dje 09:05 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 750 I RI N PAKET Me Qmim te Mire

290 EUR

Dje 07:55 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet montues

220 EUR

Dje 07:55 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe 8kg

170 EUR

Dje 07:50 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Pllaka digjitale

100 EUR

Dje 06:56 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Rrobalarse/tharse BOSCH

585 EUR Price Reduced

28 Maj 22:46 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet

60 EUR

28 Maj 20:44 Të tjera , Ferizaj

shporet 27kw

1 000 EUR

28 Maj 20:02 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

frigorifer

50 EUR Price Reduced

28 Maj 18:41 Të tjera , Ferizaj

Braun per depilm

300 EUR

28 Maj 18:19 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet elektrik

70 EUR

28 Maj 18:17 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kamin peletit 25kw

28 Maj 18:14 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

Friz 310 litra

100 EUR

28 Maj 17:49 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe AEG

70 EUR Price Reduced

28 Maj 17:40 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe ecolux

65 EUR

28 Maj 17:40 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Tv samsung dhe klima

1 EUR

28 Maj 17:30 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe miele

80 EUR

28 Maj 16:57 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

Friz 410litra

110 EUR

28 Maj 16:57 Të tjera , Ferizaj

Aparat per oksigjen

300 EUR

28 Maj 16:57 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

Friz Bauknecht (frizë i madh)

80 EUR

28 Maj 16:47 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

Friz 310 litra

100 EUR

28 Maj 16:46 Të tjera , Ferizaj

Nxemje

28 Maj 16:28 Të tjera , Ferizaj

Shes Jakuzi shum pak i përdorun qmimi me marrveshje

400 EUR

28 Maj 16:27 Frigoriferë dhe frizë , Ferizaj

Frigirifer ftoh dhe ngrin dy kabina 170cm

80 EUR

28 Maj 16:21 Të tjera , Ferizaj

shes shporetin elektrik

1 EUR

28 Maj 15:44 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Furr per pjekje

120 EUR

28 Maj 15:44 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

furr per pjekje

120 EUR

28 Maj 15:31 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shitet furra montuse wirpool

1 EUR

28 Maj 14:44 Të tjera , Ferizaj

shporet per nxemje

700 EUR

28 Maj 13:17 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

German kamina mashtrus trathtar maja mutit

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione