Viti | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Frigoriferë dhe frizë

Beko , 10
LG , 3
Gorenje , 12
Neo , 1
03 Maj 15:52 ,

Friz

800 EUR

12 Sht 20:43 ,

Friz

650 EUR

17 Gush 21:12 ,

Frigorifer

50 EURNë fillim