Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fshesë me korrent Në shitje (Shitet, Shes) në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Maj 23:15 Fshesë me korrent , Vushtrri

Samsung 1600W

17 Pri 21:39 Fshesë me korrent , Vushtrri

Qmimi 1000€

18 Tet 23:51 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshise Elektrike

45 EUR

24 Gush 18:18 Fshesë me korrent , Vushtrri

Shitet Fshesa

40 EUR

13 Shk 10:45 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike Slobot

25 EUR

27 Jan 23:42 Fshesë me korrent , Vushtrri

�� Fshis Elektrike Miele ����

24 EUR

25 Jan 20:11 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike 2200W

20 EUR

22 Jan 15:38 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike 2000W

22 EUR

19 Jan 18:04 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike

20 EUR

18 Jan 14:53 Fshesë me korrent , Vushtrri

fshis Siemens

25 EUR

08 Jan 17:09 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike 2000W

25 EUR

08 Dhj 00:47 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike 2200W

1 EUR

17 Nën 19:54 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike

30 EUR

29 Sht 08:59 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshes AEG nga gjermania

40 EUR Price Reduced

09 Maj 09:44 Fshesë me korrent , Vushtrri

Shitet fshisa e rrymes 1200W

18 Pri 10:53 Fshesë me korrent , Vushtrri

���� Fshis Elektrike 1800W

23 EUR

08 Pri 19:54 Fshesë me korrent , Vushtrri

Shitet fshesa per pastrim te thell

850 EUR

30 Mar 19:33 Fshesë me korrent , Vushtrri

Shitet fshisa me avull

60 EUR

03 Shk 16:37 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike

15 EUR

15 Jan 22:11 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike 2000Wat

25 EUR

12 Jan 16:28 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis elektrike 2000W

28 EUR

26 Dhj 12:59 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis elektrike 2000w

27 EUR

24 Dhj 11:25 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis e vogel

17 EUR

15 Dhj 17:03 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis elektrike

23 EUR

08 Dhj 23:14 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis elektike Siemens

25 EUR

08 Nën 23:25 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis elektrike me bakall

28 EUR

08 Nën 23:25 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis elektrike

25 EUR

01 Nën 21:11 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis elektrike

25 EUR

23 Sht 15:29 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshes elektrike me uj

30 EUR

06 Sht 22:37 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis uji

50 EUR

04 Sht 12:29 Fshesë me korrent , Vushtrri

Shes

40 EUR

26 Pri 21:17 Fshesë me korrent , Vushtrri

Ushit

80 EUR Price Reduced

08 Jan 17:32 Fshesë me korrent , Vushtrri

Shitet VILEDA STEAM

80 EUR

10 Dhj 09:23 Fshesë me korrent , Vushtrri

ndrrohet me enlarse

130 EUR

26 Tet 08:34 Fshesë me korrent , Vushtrri

Shes fshis

150 EUR

24 Tet 12:09 Fshesë me korrent , Vushtrri

Shes feshis ylberi

150 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione