Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fshesa elektrike në shitje - Të reja dhe të përdorura në Kosovë

Përzgjedhje e madhe e fshesave elektrike të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Gjeni fshesa elektrike të brendeve të ndryshme si, Samsung, Fuego, Panasonic, Kirby, Beko dhe marka të tjera të fshesave elektrike.


Filtroni shpalljet dhe kërkoni në bazë të markës përkatëse për të gjetur fshesën që kërkoni në mesin e 871 shpalljeve për fshesa elektrike në MerrJep.com.

26 Shk 06:23 Fshesë me korrent , Gjakovë

Paisje

24 Qer 15:20 Fshesë me korrent , Prishtinë

FSHISA QENDRORE

1 EUR

11 Nën 19:38 Fshesë me korrent , Vushtrri

Hyla

1 200 EUR

21 Mar 12:23 Fshesë me korrent , Prishtinë

THITHESE profesionale

380 EUR

21 Mar 12:15 Fshesë me korrent , Prishtinë

THITHESE profesionale

180 EUR

21 Mar 12:03 Fshesë me korrent , Prishtinë

THITHESE profesionale

120 EUR

17 Nën 22:18 Fshesë me korrent , Gjilan

fshis per Pastrim gjeneral

300 EUR

31 Tet 21:58 Fshesë me korrent , Vushtrri

FSHISA(THITHSE)

Fshesa elektrike të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini fshesa elektrike nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur fshesa elektrike me çmimet më të volitshme në treg.


Gjeni fshesa elektrike nga marka të ndryshme në MerrJep.com


Lehtësojani vetes punën dhe blini fshesa elektrike për të pastruar shtëpinë tuaj.


Kërkoni në kategorinë "Fshesa me korrent" dhe gjeni fshesa elektrike të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura elektronike si, Kirby, Fuego, Panasonic, Samsung, Beko dhe të tjera.


Për të gjetur më lehtë fshesën elektrike që kërkoni, përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim dhe filtroni shpalljet në bazë të markës për të gjetur vetëm ato modele të fshesave që ju përshtaten juve.


Blini dhe shisni fshesa elektrike në MerrJep.com


Kërkoni fshesa elektrike të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për fshesa qëndrore, fshesa multifunksionale, fshesë për larjen e tepihave dhe mobiljeve, makina me avull, fshesë e rrymës me ujëdhe shumë lloje të tjera të fshesave elektrike të markave Samsung, Beko, Panasonic, Fuego dhe marka tjera të fshesave elektrike në MerrJep.com.


Nëse posedoni fshesa elektrike dhe jeni duke kërkuar një vend për ti shitur ato pasi që nuk ju duhen më, MerrJep.com është platforma e duhur për ju.


E gjitha çfarë duhet të bëni është të regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për fshesa elektrike dhe gjeni blerësin potencial në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione