Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fshesë me korrent Të gjitha në Prishtinë

Alfa Plam , 1
Kirby , 8
Fantom , 2
Fuego , 5
Panasonic , 1
Samsung , 16
Fuego , 1
Beko , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:51 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese me vakum -Robotik

150 EUR

Dje 17:02 Fshesë me korrent , Prishtinë

Shitet fshesa me vakum robotik. I RI

150 EUR

Dje 15:29 Fshesë me korrent , Prishtinë

Shitet fshisa elktrike

04 Dhj 19:11 Fshesë me korrent , Prishtinë

Rowenta

03 Dhj 13:35 Fshesë me korrent , Prishtinë

Shitet

40 EUR

30 Tet 12:00 Fshesë me korrent , Prishtinë

Sistemi per fshirje HYLA

500 EUR

30 Tet 11:56 Fshesë me korrent , Prishtinë

Sistem per fshirje HYLA

500 EUR

15 Tet 22:34 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshesh me avull

1 150 EUR

07 Tet 23:51 Fshesë me korrent , Prishtinë

shiten fshesat

02 Tet 00:46 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese me uje - Rovus

50 EUR

15 Sht 13:15 Fshesë me korrent , Prishtinë

Shesum maqin larjes veturave

1 111 EUR

21 Gush 10:40 Fshesë me korrent , Prishtinë

shes makine me avull

1 EUR

18 Gush 17:44 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshes me korent (Aspirator)

30 EUR

09 Korr 21:58 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese per tepiha

60 EUR Price Reduced

09 Korr 05:00 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese dore me bateri

43 EUR

03 Korr 15:13 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese elektrike me uje

35 EUR

27 Qer 00:06 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese Miele

15 EUR

25 Qer 19:09 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshis profesionale

220 EUR

21 Qer 16:27 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese elektrike me uje

35 EUR

11 Qer 13:56 Fshesë me korrent , Prishtinë

Shes fshisen 0ler rome 2200 w

45 EUR

14 Maj 12:11 Fshesë me korrent , Prishtinë

Shiten te dy aparatet per pastrim

1 650 EUR

22 Pri 18:54 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshes ritello

22 Pri 15:27 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese Ritello

20 Pri 17:00 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshise elektrike

30 EUR

20 Pri 16:49 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshise elektrike robot

23 EUR

12 Pri 14:06 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshise me rryme

50 EUR

10 Pri 17:08 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese elektrike

60 EUR

28 Mar 14:22 Fshesë me korrent , Prishtinë

Sistem

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


frigorifer Karcher Miele dollapa fshese fshis fshis elektrike samsung Me avull Thes thithse elektrike Dyson gorenje fshis e rrymes fshesa per larjen e tepihave Fshisa Helium Thase Fshes per pishina Drita solare rainbow fshise Fshisa sirius gorenje Fshis Robot NXEMJE QENDRORE fshisa me uj bolero bosch Paisje per autolarje bicikleta per femij fshis per kauqa fshisa rrymes fshese me avull Fshisa miele Fshis rrobot neptun fshese makita fshesa elektrike Fshise elektrike te perdorura Makin per pastrim keramikave Fshes per hi Fshese rryme star 1400 wat thithese filips Dyson Fshis fantom Roboclean Thes per fshes elektrike per pishina Robot per pishina fshes robotike teknin e bardh Fshesa pishine me vakum fshes me avull Fshese robot 048405935 Helium modem fshise rrymes aspirator Fshise robot fshes per hifsh Drita elektrike fshisen elektrike shess fshisen elektrike zepter Xhoker Thithese e hirit per pelet Thithse per hi maqina te lamjes ne prishtine Fshis me uj thase Robot per pastrim pishina pumpa per fshisa te pastrimit Fshese makine fshis per larje profesionale Pjese per fshese elektrike makin per larjen e tepive ose veturave Fantom Fshesa pishina fshisa rrymes pastrim kerrave shitet goma bolero fshis Fshesa dyson pjeset philips robot Fshes me korrent shess fshisen e rrymes Fshes Fshess thithesja Fshes e rrymes Fshise per tapacire Thithese elekrite per hi thithese bosch fshese bosch Fshes elektrike per hi Hoover fshes robotike Fshes xiamo Mjeshtri per tehnika tbardh Boc per shampon

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione