Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fshis - Fshesë me korrent Të gjitha në Kosovë

Samsung , 22
Panasonic , 8
Beko , 5
Kirby , 4
Fantom , 4
Fuego , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fshis,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fshis Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:13 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Fshis elektrike

50 EUR

29 Maj 06:18 Fshesë me korrent , Prizren

Fshis pa ze

25 EUR

28 Maj 14:24 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshis elektrike

13 Maj 08:36 Fshesë me korrent , Gjilan

fshis Conti-Bolero 30€

30 EUR

09 Maj 19:56 Fshesë me korrent , Gjilan

fshis Conti Bolero 1800W

35 EUR

06 Maj 17:44 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshis profesionale

220 EUR

06 Maj 12:26 Fshesë me korrent , Prishtinë

FSHIS PER VETURE

23 EUR

10 Pri 14:33 Fshesë me korrent , Gjilan

fshis samsung 2000W

35 EUR

09 Shk 23:23 Fshesë me korrent , Gjilan

Fshis elektrike Volenje Slovenia

36 EUR Price Reduced

22 Jan 14:36 Fshesë me korrent , Ferizaj

Fshis per larjen e tepijeve

100 EUR

14 Jan 00:50 Fshesë me korrent , Prizren

Fshis me rrym.

20 EUR

13 Jan 11:21 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshis

190 EUR

08 Jan 23:35 Fshesë me korrent , Gjilan

Fshis elektrike

35 EUR

06 Jan 10:36 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshis BTI

160 EUR

28 Dhj 00:31 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Fshis me uje 2600w

40 EUR Price Reduced

25 Dhj 06:05 Fshesë me korrent , Prizren

Fshis elektrike

22 EUR Price Reduced

22 Dhj 16:43 Fshesë me korrent , Fushë Kosovë

Fshis e rrymes nga Zvicrra

350 EUR

17 Dhj 13:15 Fshesë me korrent , Shtime

Fshis elektrike

30 EUR

14 Dhj 16:06 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Fshis samaung

25 EUR

20 Nën 09:58 Fshesë me korrent , Prizren

SHITEN THAST E PER ZHDO FSHIS IKAM

5 EUR

15 Nën 01:15 Fshesë me korrent , Ferizaj

Thithëse pluhëri

10 Nën 20:31 Fshesë me korrent , Vushtrri

autolarje, fshis, Tv

21 Tet 21:30 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Fshis speciale Ritello R2 - Pastrim te thelle

1 000 EUR Price Reduced

16 Tet 22:41 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Elektrollux

45 EUR

12 Gush 18:45 Fshesë me korrent , Lipjan

Fshis

12 Korr 11:31 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshis elektrike e dores per pastrim

06 Korr 00:16 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshis me Avull

50 EUR

25 Maj 14:22 Fshesë me korrent , Prizren

Fshis elektrik

50 EUR

12 Maj 23:44 Fshesë me korrent , Gjilan

fshis e rrymes

30 EUR

16 Pri 02:44 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshis Gorenje

135 EUR

15 Pri 15:32 Fshesë me korrent , Shtime

Fshis

200 EUR

13 Pri 00:51 Fshesë me korrent , Shtime

Fshis

200 EUR

12 Pri 14:31 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshise/Fshese/Fshis/Thitese Conti Bolero Origjinal

40 EUR

07 Pri 23:24 Fshesë me korrent , Ferizaj

Fshis rryme

110 EUR

14 Mar 23:26 Fshesë me korrent , Gjilan

Bolero fshis

30 EUR

13 Shk 10:45 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike Slobot

25 EUR

08 Shk 08:51 Fshesë me korrent , Therandë

Makin thithse fshis

50 EUR

30 Jan 23:30 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Fshis Elektrike

23 EUR

30 Jan 23:29 Fshesë me korrent , Vushtrri

�� Fshis Elektrike punon shum mir ��

22 EUR

30 Jan 18:24 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Fshis Elektrike me Bakall

25 EUR

27 Jan 23:42 Fshesë me korrent , Vushtrri

�� Fshis Elektrike Miele ����

24 EUR

25 Jan 20:11 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike 2200W

20 EUR

22 Jan 15:38 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike 2000W

22 EUR

21 Jan 15:07 Fshesë me korrent , Pejë

fshis elektrike me uje.

40 EUR

19 Jan 18:04 Fshesë me korrent , Vushtrri

Fshis Elektrike

20 EUR

19 Jan 18:04 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Fshis Elektrike

20 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fshis | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Fshis në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Fshis në kategorinë Makina për kamping
  • fshisa në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • Fshis në kategorinë Hapsirë afariste
  • fshisa në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Fshis në kategorinë Objekte të huaja
  • Fshis elektrike në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Fshis në kategorinë Patundshmëri
  • Fshis në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • Fshis në kategorinë Makina dhe Vegla

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione